reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bebetto Nico - jakiej firmy gondole pasują do tego stelaża?

Dołączył(a)
31 Sierpień 2018
Postów
4
Witam mamuśki. Mieszkam na stałe za granicą. Oskupiłam od koleżanki Bebetto Nico w świetnym stanie. Teraz przydałaby się gondola. Koleżanka zapewniała że, bez trudu znajdę pasująca gondole ale... Właśnie ona sama nie wie jakie firmy pasują Pomożecie?
 
reklama
Witam mamuśki. Mieszkam na stałe za granicą. Oskupiłam od koleżanki Bebetto Nico w świetnym stanie. Teraz przydałaby się gondola. Koleżanka zapewniała że, bez trudu znajdę pasująca gondole ale... Właśnie ona sama nie wie jakie firmy pasują Pomożecie?

Wpisz w google gondola do Babetto Nico. Bez problemu znajdziesz za 400 zl.
 
Sęk w tym, że dużo taniej kupię tu u siebie niż sprowadzać specjalnie z Polski Dlatego pytam czy pasują do tego stelaża gondolę innych firm
 
Witam mamuśki. Mieszkam na stałe za granicą. Oskupiłam od koleżanki Bebetto Nico w świetnym stanie. Teraz przydałaby się gondola. Koleżanka zapewniała że, bez trudu znajdę pasująca gondole ale... Właśnie ona sama nie wie jakie firmy pasują Pomożecie?
To kupiłas tylko sam stelaż? A moge zapytać w jakiej cenie?
 
Podejdź do sklepu i przymierz :)
Gdyby to było takie proste... Nie posiadam auta. Mieszkam we wiosce położonej 50 km od najbliższego miasta. W tej ciąży źle znosze jazdę autobusem. Widzę na lokalnych grupach gondolki, albo mogę zamówić online... Muszę tylko wiedzieć, czy coś będzie pasować
 
reklama
Ja mam gondolę bebetto luca s-line, pewnie by pasowała :), ale za daleko mieszkasz.. Ktoś już pisał cena w Polsce około 400 zł nowa + ewentualnie koszt dostawy za granicę. Szkoda, że koleżanka nie sprzedała ci kompletu bo teraz mimo wszystko może wyjść drożej..
 
Ostatnia edycja:
Do góry