reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bebetto Torino opinie, wady, zalety :)

reklama
Rozwiązanie
@wiola0904 i jak zdecydowała się na ten wózek? Masz jakąś opinie? Ja osttanio oglądałam bebetto Torino si (dołączam zdj) i bardzo mi się spodobal
Hej kochana :) finalnie kupiliśmy camarelo baleo. Jestem bardzo zadowolona. Wózek ma świetna amortyzacje(mieszkamy na wsi więc lubimy pojeździć po drodze gdzie nie ma aflatu, również na ogród nim wjeżdżamy bez problemów a mieszkamy na górzystych terenach więc nie jest równo). Do tego część tapicerki jest skórzana więc jest bardzo łatwy w czyszczeniu. No i ma duża gondole. Także polecam. Co do bebetto to nie wiem kochana jak z uzytkownajem więc tu nie pomogę.
Posiadam ;) używam póki co gondoli i spoko, minus to waga wózka, ja akurat wnoszę na 4 piętro także jest do dźwigać :) Mała torba na dole, zakupy np nie wejdą plus okropny plecak na magnes, jak za dużo włożysz do torby, a przy dziecku się dużo tam wkłada i bierzesz sam plecak, to nie założysz na plecy bo się odpina.
 
Posiadam ;) używam póki co gondoli i spoko, minus to waga wózka, ja akurat wnoszę na 4 piętro także jest do dźwigać :) Mała torba na dole, zakupy np nie wejdą plus okropny plecak na magnes, jak za dużo włożysz do torby, a przy dziecku się dużo tam wkłada i bierzesz sam plecak, to nie założysz na plecy bo się odpina.
No tak bo on jest bardziej wyglądowy po mieście niż przydatny ma zakupy itp
 
Ja akurat mam Bebetto Murano, ale ta sama pólka. I tak jak z gondoli byłam zadowolona (mimo, że cholernie ciężka) to ze spacerówki juz kompletnie nie. Jest nieporęczna, trzeba ją rozkładać na dwie części wsadzając do samochodu i znowu ten ciężar. Nauczona doświadczeniem kupiłabym teraz jakaś używaną gondolę a zainwestowałabym w lepszą spacrówkę. Jednak w niej dziecko spędzi więcej czasu niż w gondoli.
 
Ja akurat mam Bebetto Murano, ale ta sama pólka. I tak jak z gondoli byłam zadowolona (mimo, że cholernie ciężka) to ze spacerówki juz kompletnie nie. Jest nieporęczna, trzeba ją rozkładać na dwie części wsadzając do samochodu i znowu ten ciężar. Nauczona doświadczeniem kupiłabym teraz jakaś używaną gondolę a zainwestowałabym w lepszą spacrówkę. Jednak w niej dziecko spędzi więcej czasu niż w gondoli.
nam zalezy wlasnie na stabilnej, mocnej spacerówce a to wiaze sie z ciezsza waga. Z uwagi, ze mieszkamy na wsi na poludniu, sporo czasu bedziemy spacerowac po terenach off road bez asfaltu wiec moze sie sprawdzi taka wieksza
 
nam zalezy wlasnie na stabilnej, mocnej spacerówce a to wiaze sie z ciezsza waga. Z uwagi, ze mieszkamy na wsi na poludniu, sporo czasu bedziemy spacerowac po terenach off road bez asfaltu wiec moze sie sprawdzi taka wieksza
Może Torino jest bardziej stabilne bo Murano niestety nie. Jedyny plus to w moim były koła pompowane. W Torino są chyba z pianki lub gumy co wg mnie dyskwalifikuje go do terenów off road. Dla mnie ważne były amortyzatory na przednie i tylne koła.
 
Może Torino jest bardziej stabilne bo Murano niestety nie. Jedyny plus to w moim były koła pompowane. W Torino są chyba z pianki lub gumy co wg mnie dyskwalifikuje go do terenów off road. Dla mnie ważne były amortyzatory na przednie i tylne koła.
koła w torino sa pompowane. no nic, poczytam jeszcze. ogladalismy go w sklepie i przypadl nam do gustu ale w sklepie wiadomo jak jest :)
 
reklama
reklama
Z Bebetto miałam Holland i mogę polecić. Dobrze się prowadzi, ma pompowane koła, jest bardzo zwrotny. Nadaje się na ciężkie trasy. Podejrzewam że kilometry po lesie to w setkach mogę liczyć. Na piasku i śniegu też dawał sobie dobrze radę. Spacerówka jest dość ciężka, na początku była ok, bo ma sporo miejsca i jest rozkładana do pozycji poziomej. Po jakimś czasie zmieniłam na X-lander.
 
Do góry