reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bebetto Torino opinie, wady, zalety :)

reklama
Rozwiązanie
@wiola0904 i jak zdecydowała się na ten wózek? Masz jakąś opinie? Ja osttanio oglądałam bebetto Torino si (dołączam zdj) i bardzo mi się spodobal
Hej kochana :) finalnie kupiliśmy camarelo baleo. Jestem bardzo zadowolona. Wózek ma świetna amortyzacje(mieszkamy na wsi więc lubimy pojeździć po drodze gdzie nie ma aflatu, również na ogród nim wjeżdżamy bez problemów a mieszkamy na górzystych terenach więc nie jest równo). Do tego część tapicerki jest skórzana więc jest bardzo łatwy w czyszczeniu. No i ma duża gondole. Także polecam. Co do bebetto to nie wiem kochana jak z uzytkownajem więc tu nie pomogę.
W torino koła sa pompowane ja swój uwielbiałam, fakt spacerówka do samochodu ( pakowanie i Dźwiganie sprawia sporo problemu) sie nie nadaje ale na spacery jak najbardziej. My do samochodu kupiliśmy leciutką spacerówkę z średniej polki. W sumie to niepotrzebnie bo jak dziecko nauczy sie chodzić to w wózku siedzieć nie chce. Ogólnie jesteśmy bardZo zadowoleni a za miesiąc znów przyda sie gondola dla maluszka w brzuszku. Moze nie często ale od czasu do czasu jeździliśmy po kamienistej drodze, nic sie nie urwało ani zespsulo. Do mnie przemówiło to ze to wózek polskiej produkcji, także ja moge śmiało polecić.
 
reklama
W torino koła sa pompowane ja swój uwielbiałam, fakt spacerówka do samochodu ( pakowanie i Dźwiganie sprawia sporo problemu) sie nie nadaje ale na spacery jak najbardziej. My do samochodu kupiliśmy leciutką spacerówkę z średniej polki. W sumie to niepotrzebnie bo jak dziecko nauczy sie chodzić to w wózku siedzieć nie chce. Ogólnie jesteśmy bardZo zadowoleni a za miesiąc znów przyda sie gondola dla maluszka w brzuszku. Moze nie często ale od czasu do czasu jeździliśmy po kamienistej drodze, nic sie nie urwało ani zespsulo. Do mnie przemówiło to ze to wózek polskiej produkcji, także ja moge śmiało polecić.
dziekuje bardzo za szczegółowy opis. chyba sie na niego zdecydujemy. Spacerowke na dalsze wyjazdy zawsze mozna dokupic nawet uzywana, lekka. A jednak na leśne spacerki i drogi bezasfaltowe wolimy wózek, ktory mimo, ze bedzie ciezki to bedzie prowadzil sie stabilnie. Szczesliwego rozwiazania kochana! duzo zdrowka dla Ciebie i dzidziusia!
 
Starszy model Torino ma koła pompowane. Nowszy z 2019 juz niestety nie.
Dokładnie, starszy model ma pompowane koła.


Ja posiadam ten model i faktycznie lekki nie jest, nie składa się w małe wymiary ale jak najbardziej sprawdza się na każdej drodze. Równie dobrze jeździ się nim po równych drogach w mieście jak i po lesie [emoji6]gondole używałam około 7msc, jest dość duża i moja córka spokojnie mogła by jeszcze w niej jeździć gdyby lubiła leżeć [emoji6]obecnie używamy spacerówkę, narazie nie widzę żadnych wad. Mi bardzo opowiada między innymi daszek spacerówki, jest rozpinany i można go fajnie rozłożyć tak by zasłonić dziecko przed wiatrem czy rażącym słońcem.
 
Ja akurat mam Bebetto Murano, ale ta sama pólka. I tak jak z gondoli byłam zadowolona (mimo, że cholernie ciężka) to ze spacerówki juz kompletnie nie. Jest nieporęczna, trzeba ją rozkładać na dwie części wsadzając do samochodu i znowu ten ciężar. Nauczona doświadczeniem kupiłabym teraz jakaś używaną gondolę a zainwestowałabym w lepszą spacrówkę. Jednak w niej dziecko spędzi więcej czasu niż w gondoli.
Zgadzam sie z jasani. Tez mialam Murano i mysle dokldnie to samo. Fakt, ze spacerowka jest dwuczesciowa bardzo utrudnia zycie. Choc wg mnie wozek prowadzil sie fajnie to jednak teraz juz bym go nie kupila. Wlasnie zdecydowalam sie na cybex balios s dla drugiego dziecka, oby byl lepszym wyborem.
 
@wiola0904 i jak zdecydowała się na ten wózek? Masz jakąś opinie? Ja osttanio oglądałam bebetto Torino si (dołączam zdj) i bardzo mi się spodobal
 

Załączniki

  • Screenshot_20201021_182235_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201021_182235_com.android.chrome.jpg
    172,8 KB · Wyświetleń: 176
reklama
@wiola0904 i jak zdecydowała się na ten wózek? Masz jakąś opinie? Ja osttanio oglądałam bebetto Torino si (dołączam zdj) i bardzo mi się spodobal
Hej kochana :) finalnie kupiliśmy camarelo baleo. Jestem bardzo zadowolona. Wózek ma świetna amortyzacje(mieszkamy na wsi więc lubimy pojeździć po drodze gdzie nie ma aflatu, również na ogród nim wjeżdżamy bez problemów a mieszkamy na górzystych terenach więc nie jest równo). Do tego część tapicerki jest skórzana więc jest bardzo łatwy w czyszczeniu. No i ma duża gondole. Także polecam. Co do bebetto to nie wiem kochana jak z uzytkownajem więc tu nie pomogę.
 
Rozwiązanie
Do góry