reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bebiko

reklama
Powiem ci szczerze,ja dokarmiałam tym mlekiem bo córcia się nie najadała i po nim nie mogła się załatwic,miała gazy i wzdęty brzuszek potem zmieniłam mleko na NAN 1 i objawy zniknęły,a koleżanka wymyślała rózne sposoby żeby dziecko tylko kupkę zrobiło bo te mleko jest tańsze od Nan 1,dla mnie 2zł róznicy to wcale nie tak dużo nie warto ryzykować zdrowia maluszka.
 
My zaczęliśmy od Bebilonu...później Nan i po każdym z nich było tragicznie...bardzo wymiotował, po Nanie zwłaszcza...najlepsze w naszym przypadku okazało się Bebiko1...teraz jesteśmy na Bebiko 2 i nadal nam służy. W naszym przypadku droższe mleka okazały się do d....y :) Pamiętaj,że mleko wprowadza się stopniowo i muszą minąć min 2 tygodnie żeby żołądek przywykł do danego mleka...także nie ma co się zrażać po pierwszych dniach podawania mleka.
 
Witam.
Moja córcia ma w tej chwili 15 lat wychowała się na Bebiku innego mleka nie znała.
Jesli chodzi o kolki to cały czas była na herbatce HIPP koperkowej więc w zasadzie ich nie miała.
 
Każde mleko, które nie będzie powodować wzdęć, zaparć, bóli brzuszka będzie dobre. Trezba obserwowac dziecko bo każde inne i reagować
 
my na poczatku nan 1 ale bolał brzuch i było ciezko zrobic kupke... wiec zmienilismy na bebiko 1 i odrazu lepiej ! teraz jestesmy na bebiko 2 ....
u mojej siostry to samo było dawala córce nan1 ale miala problemy z kupka poradzilam zeby zmienila na bebiko i tez odrazu poprawa
 
ja stosuje od 4 dni bebiko 1 ,i kupka jest, pierdy do pieluchy nadal ida :-D wiem bo jak mala karmie to smiesznie w pieluszynie gra :-) , no wiadomo kupa nie bedzie zolta bo mleko jest sztuczne :tak:, a mleko wcina az jej sie uszy trzesa:-D cyca tak nie jadla :-(
dziekuje za odpowiedzi :tak::happy::happy2:
 
ja dokarmiam troszke bebiko i nic mu na razie nie jest(zamiast jednego cycka daje raz bebiko)zobaczymy pozniej:):)
 
Ja od 5 miesiąca dokarmiam bebiko i nie było żadnego problemu, ale Tobie proponuję nie przechodzić zupełnie na modyfikowane, może uda się utrzymać choć jedno karmienie z piersi?
 
reklama
oczywiscie to nie jest pelna rezygnacja z piersi sprobuje jej dawac ale ona ciagnie 2 min i zostawia w krzyku ,a naprawde szkoda mi patrzec jak tak sie meczy :-:)-:)-(
 
Do góry