reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bebilon 1 bebilon 2 ....

Rodzice Oliviera

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Marzec 2010
Postów
56
witam drogie Mamusie,,,,

moj syn jak tylko skonczy 6 mcy planuje 1 na 2 zamienic ,, jak to sie robi ,,od razu mija 6 mcy i daje nr2 czy najpierw mieszam je pol na pol na przyklad,,, a moze calkiem inaczej>>>
Dziekuje za odpowiedzi z gory
 
reklama
zmieniasz powoli w ciągu ok tygodnia przechodzisz na nową mieszankę. Ja po kolei zmieniałam każde karmienie. Zamieniałam jedną miarkę starego na nowe aż doszłam do pełnej porcji. Potem zabierałam się za następny posiłek.
 
hej))

Ja tez jak tylko moj syn skonczyl 6 miesiecy (akurat konczylo mi sie popakowanie Bebilonu 1) przeszlam na 2...ale stopniowa, tak jak pisze poprzedniczka.
Pierwszego dnia zamienialam 1 miarke "1" na "2"........kolejnego dnia juz 2 miarki "2" i reszta "1".....az przeszlam calkowicie na mleko nastepne.....
Obserwuj maluszka czy nie boli go brzuszek.......ale sadze ze obejdzie sie bez problemow....
ja np mam wrazenie ze malemu bardziej nawet smakuje "2"))))))
 
A mi pediatra kazala podawac od 8 miesieca czyli jak malutka skonczyla 7 miesiecy gdyz na opakowaniu pisze powyzej 6 meisiąca... stwierdzial ze nie ma co sie rozpedzac.
i mieszalam kilka dni i co kazdy dzien zmniejszalam o 1 miarke starego na nowe mleko.
mała zmiany nie odczula.. poczatkowo jakos nie smakowalo jej to mleko pila i polowe zostawiala.. jednak teraz juz jest ok.
 
My tez jestesmy na tym etapie, nie masz sie co martwic wszystko krok po kroku jest napisane na bebilonie 2,ja ze wzglendu na duza ilosc bebilonu 2(kupilam na zapas)podaje po dwa dni po jednej miarce beb 2 i zwiekszam co jedna miarke lecz na dwa dni.
Pozdrawiam!
 
Do góry