reklama

Bebilon Comfort 1

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez jadzik28, 12 Październik 2010.

1. jadzik28

jadzik28 Początkująca w BB

Witam, jestem młodą mamą i pewnie dlatego zwykłe problemy są dużymi problemami... ale bardzo proszę o opinie na temat mleczka bebilon comfort 1. Zostało mi ono polecone na kupy, ponieważ po zwykłym miało zatwardzenia moje maleństwo i teraz już jemy trzecią puszkę a tu pojawiają się kupy co prawda nie twarde ale jakies dziwne papkowate i na domiar tego ulewanie jakby wodą zagęszczoną, czasem pojawia się w tym ulewaniu sladowa ilość mleka. Może ktoś stosował to mleko u swojego maleństwa i ma w związku z tym jakieś cenne uwagi?
    Pozdrawiam

2. mamaPaulinki

mamaPaulinki mama kochanego śmieszka

Miałam to samo, do tego cuchnące kupki zielonego koloru, nawet ze śluzem. To ulewanie też wydawało się dziwne...
    My dawaliśmy comfort bo myśleliśmy, że mała ma kolkę do tego miała problem z kupkami, tylko po czopku robiła:( Potem przypadkiem doszliśmy do tego, że problem tkwił w wodzie, na której robiliśmy mleczko. Woda Mama i ja powodowała koszmarne bóle brzuszka. Zmieniliśmy wodę na żywca, bóle się skończyły, a potem przeszliśmy na zwykły bebilon i kupki mamy 2 razy dziennie:)
    Z tym ulewaniem wodą może być tak, że comfort ma w składzie skrobię i jak chwilę postoi w butelce to się oddziela ta woda, może w brzuszku też tak się dzieje? I potem woda wypływa? Nie wiem, moja wręcz wymiotowała, zwracała całe posiłki ale to wina refluksu.

3. reklama
  4. ja24

ja24 Fanka BB :)

ja podaje córce te mleczko ok jakiegoś tygodnia ale tylko wieczorami bo w dzień karmie piersią i nie ulewa ale dziwnie przelewa jej sie w brzuszku i niewiem czy to wina mleka czy porostu wieczornej pory i kolek??? jesli chodzi o kupke to robi raz dziennie :) czasem są pomarańczowe a czasem lekko zielonkawe

5. neci88

neci88 Fanka BB :)

ja nie moge powiedziec nic dobrego o tym mleczku,zaparcia sie nie skonczyły,bóle brzuszka jeszcze gorsze a do tego doszły wymioty.kupa zielona i okropnie cuchnaca

6. jadzik28

Ja byłam na zwykłym bebilonie, ale mały miał zatwardzenia, (może to też wina wody...), znajomi polecili mi właśnie comfort, i już nie mamy zatwardzeń, ale pomijając fakt śmierdzenia kup (zapach nieprzeciętny) to mamy kupy co drugi dzień, które nie są twarde, ale mają taką dziwną konystencję gęstej kupy, w której nie ma jak dawniej takich bialych gródek, jest to po prostu taka papka. Do tego mam przepisany debridat i może on też działa na te kupy ,że one tak wyglądają. Do tego niesamowite wiatry w brzuszku (mały puszcza bączki jak dorosły człowiek). Jeden plus to taki, że mały już tak nie płacze jak przy zatwardzeniach. A ponad to ten bebilon jest niesamowicie niedobry, jak przyżądziłam pierwszą butelkę, to bałam się, że nie będzie jadł, ale ku mojemu zdziwieniu nawet je:). Ale jakoś instynktownie mi ten bebilon nie podchodzi, i cały czas się zastanawiam, co dalej robić, czy wrócić do zwykłego bebilonu, czy pozostać przy tym...

7. ja24

moja mała bardzo sie denerwuje przy jedzeniu z butli i niewiem czy to wina tego mleka ??? a czy waszym maluszkom tez jeżdzi po brzuszku po jedzeniu??? i puszczają bąki ale moja przy tym płacze i sie denerwuje??? może zmienie mleko???

8. jadzik28

Hejka
    Mojemu maleństwu też jezdzi po brzuszku, czasem sie przy tym denerwuje a czesem nie, natomiast samo jedzenie go uspokaja raczej:)

9. ja24

zmieniłam mleko i problem zniknął :)

10. reklama

Poleć forum