reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bebilon comfort

jamajka*

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2008
Postów
131
Miasto
sosnowiec
Dziewczyny chciałabym przejść na mleko modyfikowane bo mam zamiar wrócić za miesiąc do pracy. Mój mały ma 5 miesięcy ale jeszcze się męczymy z koleczkami i nawet po soczku z marchewką ma zaparcia z którymi sobie nie daje rady. Czy uważacie że Bebilon Comfort będzie najlepszym mlekiem. Chciałabym by mały już przesypiał całą noc a jak mu dam Nan to męczy go brzuszek i nie ma spania.Co mi możecie doradzić??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wizyte u pediatry zeby ona dobrala mleko

Jak masz dobrego pediatre to niech ona dobierze. Po Nanie miałam to samo :no: Moja koleżanka ma podobny problem i z czego wiem daje bebilon komfort. Ale całej nocy jej córka nie przesypia (na noc dostaje kaszkie z tym mlekiem). Noce to chyba zależą od dziecka. Mój już od miesiąca przesypia całe noce :-)
Ja używam bebilon 2 bo też wróciłam do pracy i Wikiemu smakuje :-D
 
mój synek od drugiego tygodnia był na butelce. Początkowo dawałam mu nan 1 ale po pewnym czasie dostał kolki. Zmieniłam mleko właśnie na bebilon komfort i zażegnaliśmy problemy z brzuszkiem. Mojemu synkowi odpowiada to mleko, kupki ma takie jak trzeba dwa razy na dobę czasami częściej (teraz więcej je). Myślę, że to zależy od naszych dzieciaczków, to co dla jednych jest dobre dla drugich nie.
 
Do góry