reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bebilon pepti 2 czy uczula?

pieszczoszka1988

Jestem mamusią
Dołączył(a)
17 Październik 2011
Postów
6 890
Miasto
Bielsko-Biała
Moja córcia piła bebilon pepti 1.
Chciałam przejść na bebilon pepti 2 i za radą forumowiczek mieszałam oba mleka pepti 1 z pepti 2.Aż w końcu od wczoraj podaje samo pepti 2 i dziś moja Laura jest wysypana po policzkach i szyjce czerwonymi krostkami...
myślicie ,że to od tej dwójki...
Co zrobić? wrócić do jedynki?
Czy moze poczekać jeszcze pare dni co sie bedzie działo?
 
reklama
a nie dostala czegos nowego? skoro mieszalas 1 z 2 przez jakis czas (przypuszczam ze ok tydz -dwa) to juz by jej wczesniej wyszly gdyby to bylo od mleka. wogule mleko 2 nie jest czasami od 6 mca?
 
Ja bardzo malo uzywam plynu, a mleko z 1 na 2 przeszlam jak maja miala chyba 6,5 mca. Moze faktycznie ten plyn jej nie pasuje, ale z mlekiem to bym poczekala do skonczonych 6 miesiecy. Mi pediatra tez nie kazala na poczatku mleka zmieniac bo dziecko musi sie przyzwyczaic itp itd, a okazalo sie ze bylo zle dla niej, bo miala skaze bialkowa i straszne zatwardzenia. Po 3ch tygodniach zmienilam jej mleko, i wreszcie kolki ustaly i kupy byly dobre. Czasem pediatrzy racji nie maja, trzeba kierowac sie wlasna intuicja.
 
pieszczoszka i jak tam?
to raczej niemożliwe żeby mleko stworzone dla alergików uczulało, ja przechodziłam na pepti 2 jak Michaś skończył 6 miesięcy i szczerze nie robiłam tego stopniowo bo pediatra nic na ten temat mi nie powiedziała (już ją na zmieniłam) na szczęście gładko poszło i bez żadnych konsekwencji. może to faktycznie płyn.
 
reklama
Do góry