reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bebilon pepti a AZS

Lelek

Mama na obcasach
Dołączył(a)
20 Maj 2010
Postów
1 854
Miasto
lubuskie
Witam
Moj starszy synek ma AZS i do dzis pije Pepti i nic mu nie jest, natomiast coreczka zle sie czuje. Tzn karmie ja zazwyczaj piersia a raz na jakis czas mm, wczesniej bylo to NAN pro HA ale pediatra nakrzyczala na mnie ze zaniedbalam dzieco ktore ma AZS(nie wiedzialam wczesniej ze akurat to tez ja spotkalo) i przepisala Bebilon pepti. Sek w tym ze po nim córeczka jest niespokojna, placze i ma rozwolnienie. Czy moze tak byc? Przeciez to mieszanka dla alergikow, na puszce jest nawet napisane ze podaje sie je przy biegunce to dlaczego u corki ona wystepuje? Dodam ze w te dni kiedy mala nie dostaje mm jest wszystko ok, wiec na pewno nie jest to wina mojej diety.
Z gory dziekuje za odpowiedz
 
reklama
Do góry