reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bebilon Pepti - Zużyć zaraz po przygotowaniu ?

Moja córeczka pije Bebilon Pepti od 5 miesięcy.2 miesiące temu mała popłakiwała,więc myślałam,że jest głodna.Zrobiłam mleko o 20,ale go nie chciala,wiec dalam jej o 22 to samo.Mała całą noc płakała na ból brzuszka.Rano poszłam z nią do lekarza i lekarka od razu wiedziała,że dałam mleko to samo_Od tamtego czasu przestrzegam tego co jest napisane na mleku jak i na innych puszkach dla dzieci:):tak:
 
reklama
Ja mam już spokój z mlekiem antyalergicznym.. Jak tylko zauważyłam, że nasz maluszek ma mniejsze objawy alergii to wycofałam go z pepti na HA, a potem stopniowo po roku wrócił do normalnego mleka Bebilon. Teraz je serki i nabiał, oprócz jajek (niestety duża alergia). Mam nadzieję, ze i z tego wyjdzie.
 
Czesc moj młodszy syn jest na bebilonie pepti 1
niestety inne mleka niewchodzily w gre bo maly mial wysypke na twarzy i bole brzuszka...
lubi te mleko.. i je duzo...
ja zawsze mam w podgrzewaczu wode... a jak przychodzi pora karmienia to wsypuje mleko...
W poniedziałek mam wizyte u alergolaga z malym i troche sie boje ze zmieni mu mleko bo nie ma juz wysypki... i znow wszytko wroci...
Mam tez pytanie jak jest robieniem kaszek na mleku Bebilonie pepti... Smakuja dzeciaczkom??
 
To mleko Bebilon pepti jest ochydne:angry::angry:smierdzi kocią karmą i jest ochydnie gorzkie w smaku:angry::angry:nie wiem jak mozecie nie dziwie sie ze moj mały nie chial pic tego mleka z reszta wszystkie mleka typu tak smakuja:szok:
 
To mleko Bebilon pepti jest ochydne:angry::angry:smierdzi kocią karmą i jest ochydnie gorzkie w smaku:angry::angry:nie wiem jak mozecie nie dziwie sie ze moj mały nie chial pic tego mleka z reszta wszystkie mleka typu tak smakuja:szok:

Nie ma co panikować przecież.Dzieci mają inne poczucie smaku i ten smak sobie wyrabiaja.Czasem tak bywa,że nie ma innego wyboru jak podać taką mieszankę i ja z czystym sumieniem podawałam to mleko i MOGŁAM...To była jedyna szansa na pożegnanie sie ze zmianami skórnymi....Nie Tobie ma smakować,ale dziecku:baffled:
Moje dziecko długo było na Bebilonie Amino,to jest koszmar dopiero,ale nie miał zupełnie problemu z zaakceptowaniem tego smaku,podobnie jak przechodziliśmy na Pepti,a potem na zwykłe.Za to nie tknie ser żółtego,ma aż odruchy wymiotne.

A tak w ogóle to temat troche inny,nie uważasz...
 
To mleko Bebilon pepti jest ochydne:angry::angry:smierdzi kocią karmą i jest ochydnie gorzkie w smaku:angry::angry:nie wiem jak mozecie nie dziwie sie ze moj mały nie chial pic tego mleka z reszta wszystkie mleka typu tak smakuja:szok:
Moje dziewczynki zaczely to mleko pic jakies pol roku temu:tak:I od samego poczatku pily je bez zadnego problemu:-)
 
ja na poczatku tez zastanawialam sie jak moje dziecko moze pic takie paskudztwo a potem... w ogole mi to nie przeszkadzalo i mysle ze to kwestia przyzyczajenia ;-)
kaszki na bebilonie wychodza OK - szczegolnie sinlac nam smakowal ;-) sama go wcinalam i musze przyznac ze ze zwyklym krowim mlekiem smakowal mi mniej niz jaskowe resztki na bebilonie pepti ;-)
 
Rzeczywiście dzieciom jakos nie przeszkadza ani smak ani zapach tego mleka. Mój syn praktycznie nie znał smaku innego,gdyż zaczął pić Bebilon jak miał 3 tygodnie. I bardzo mu smakowało :szok::tak::tak:.Od 3 mcy jesteśmy już na zwykłym mleku i też mu smakuje...;-);-);-)
 
reklama
a wiecie że Bebilon Pepti jest podawany dzieciom w szpitalu przy biegunce :tak:
właśnie leżeliśmy na rota w zakaźnym i zdziwiłam się jak pielęgniarka się mnie zapytała czy zrobić małemu mleka
pytam się to można przy biegunce mleko pić ???
a ona my tu mamy specjane mleko proszę pani
a jakie bo my mamy alergie mówię i jestesmy na pepti
a ona no właśnie pepti :-)
zaczęłam sie śmiać :-D
 
Do góry