reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bebilon pepti

reklama
Natalia -myślałam wczoraj o tobie kochana ,jak ci pomuc i wierz co mój Adaś też mocno ulewał jak dostał bebilio pepti ale wtedy lekarz zaproponował nam zagęszczacz do mleka nutriton i długo go nie stosowalismy bo przeszło on kosztuje 27 zl za 180 gram ale tego starcza bo się duzo nie daje ..Mojemu pomogło i juz nie daje mu tego do mleka....Spróbuj kochana wrucić do tego mleczka co mu pomagało i kup zagęszczacz on jest bez recepty i zobacz jak będzie ..Jak już to nie pomoże to zostaje ci enfamil ale on sporo kosztuje:baffled:....Kurcze normalnie myślałam o tobie wieczorkiem ,wiem jak to jest kiedy niewiadomo co robic żeby było dobrze tym bardziej jeśli to chodzi o nasze maleństwa :-D:tak:Pozdrawiam :-):-):-)ten zagęszczacz powinien pomóc przy tak dużym zwracaniu pokarmu :tak::happy::happy::happy:
 

Natalia a może ze względu na tak szybkie zmiany mleczka Twój synek nie zdąży jeszcze odczulić się po poprzednim mleku jak Ty mu już dajesz nastepne??
Może zbyt szybkie te zmiany??:confused:
 
zagęszczacz do mleka nutriton

Moja też ulewała bardzo. Zastanawiałam się nad zakupem tego preparatu o którym piszesz, ale w końcu zaczęłam zagęszczać kleikiem ryżowym i było trochę lepiej, ale bez rewelacji. Może faktycznie by było lepiej po nutritonie...
Ulewać ostatecznie skończyła ok 7-8 m-ca życia:tak:
 
Marta- na kleik to chyba za szybko!! a i nie ma takiego działania jak nutriton bo on zawiera mączke chleba świętojańskiego który w brzuszku dziecka nie pozwala na ulewanie ..u nas sie to sprawdziło w 100 % ...ON może nie jest za tani ale wydajny ja go kupiłam i nie żałuję :-):-)...A przez częstą zmiane mleczka też tak może być :tak::-).,,
Popróbuj Natalko--oby cos pomogło:-D:-):-)
 
Mam problem,czy możecie mi doradzić?Moja córcia strasznie ulewa,od dwóch miesięcy daje jej mleko Nan Ar,ale niestety ulewanie dalej się pojawia.Wczoraj byłam na kontroli u lekarza który przepisał receptę na bebilon pepti 2 .Czy jest możliwość że na tym mleku córka przestanie tak ulewać?Sama nie wiem czy zmieniać jej mleko,dodam że po Nan Ar nic się nie dzieje,żadnych wzdęć ani kolek.tylko kupki zielone(podobno to od żelaza którego jest w dużej ilośći w Nan)Doradzcie co mam zrobić.
 
Witam. mam pytanie: czy ktoras z Was nie ma do odstapienia mleka Bebilon Pepti 1? Moj maly ma alergie na białko mleka i kolki a to mleczko jako jedyne mu pomaga. Gdyby ktorejs z was zostalo (oczywiscie nie otwarte) po karmieniu swoich maluchow to jestem zainteresowana odkupieniem tego mleka. Bardzo prosze o kontakt GG 2767412
 
Witam. mam pytanie: czy ktoras z Was nie ma do odstapienia mleka Bebilon Pepti 1? Moj maly ma alergie na białko mleka i kolki a to mleczko jako jedyne mu pomaga. Gdyby ktorejs z was zostalo (oczywiscie nie otwarte) po karmieniu swoich maluchow to jestem zainteresowana odkupieniem tego mleka. Bardzo prosze o kontakt GG 2767412
witam.mam całe opakowanie zamkniete.
 
reklama
Mam problem,czy możecie mi doradzić?Moja córcia strasznie ulewa,od dwóch miesięcy daje jej mleko Nan Ar,ale niestety ulewanie dalej się pojawia.Wczoraj byłam na kontroli u lekarza który przepisał receptę na bebilon pepti 2 .Czy jest możliwość że na tym mleku córka przestanie tak ulewać?Sama nie wiem czy zmieniać jej mleko,dodam że po Nan Ar nic się nie dzieje,żadnych wzdęć ani kolek.tylko kupki zielone(podobno to od żelaza którego jest w dużej ilośći w Nan)Doradzcie co mam zrobić.
witam.u dziecka do 6 miesiaca zycia to normalna rzecz.po 6 miesiacu jak nie przestanie to wtedy trzeba poradzic sie lekarza.staraj sie dziecko karmic prawie na siedzaco i jak sie da to butelke na dwa razy.w moim przypadku to pomogło i po miesiacu miałem spokój z ulewaniem.
 
Do góry