reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bebilon pepti

No, moim zdaniem to może być refluks jak ulewa bardzo dużo, ale to nie zawsze się leczy bo zazwyczaj mija z wiekiem. Moja córka też ulewała bardzo dużo ale przybierała na wadze więc jej nie leczyli. Nawet teraz czasem uleje chociaż ma 7 miesięcy ale teraz to tylko czasami się zdarza, a miesiąc temu jeszcze po każdym karmieniu ulewała.
I tak mi to właśnie wygląda... Ulewa bardzo dużo, czasami uda mi się, że po posiłku nie uleje, ale to serio zdarza się raz na kilka dni... Ale na wadze przybywa - urodził się 2550, teraz ma 7100... Więc z tym nie ma problemu raczej, tyle ze się krztusi i zachłystuje, i to mnie martwi... I mam nadzieję, że tak jak Helence, Damianowi też przejdzie... Po mleku AR jest trochę lepiej, zdarzy mu się ulać, ale dużo mniej i tylko czasami... Co do gastrologa, to u mnie oczywiście nie ma dziecięcego, więc znów musiabym dŁodzi... Ale przy ostatniej wizycie dr w CZMP stwierdziła, że nie kwalifikuje się na badanie pHmetryczne przełyku, bo do 6, nawet 7 miesiąca może naturalnie ulewać...
Oby udało mi się tak jak Tobie :))
 
reklama
Bebilon pepti jest tylko na recepte. Cena zalezy czy lekarz wypisuje znizke, bo nie kazdy chce. Ja place za puszke 8zl. Karmie malego tym mlekiem odkad skonczyl tydzien(plus dokarmianie piersia) i nigdy nie ulewal, nigdy nie mial kolek, super jest to mleko. Co do ulewania mysle, ze to zalezy od natury dziecka, chociaz jak juz naprawde mocno ulewa moze to byc refluks.
 
I tak jest wlaśnie u mnie, na 99,9% refluks...
Jak to u was z tym mlekiem? Bo u mnie normalnie pepti kupisz bez recepty.... Tyle ze za 22 zł..
 
Do góry