reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Becikowe i inne formalnosci

Hehe. Podobno dziewczynki lubią wychodzić na świat wcześniej a chłopcy po terminie. Ja mam termin na 17 grudnia, kuzynka mi dziś powiedziała, że strzela, że w Mikołaja urodzę;P


a ja słyszałam że odwrotnie;) podobno dziewuszki rodza się po terminie a chłopczyki szybciej.., ale podobnie jak mea marze żeby urodzić w grudniu-mamy taki sam termin porodu(31), i dokładnie z tych samych względów chciałabym żeby było grudniowe;)
 
reklama
a ja słyszałam że odwrotnie;) podobno dziewuszki rodza się po terminie a chłopczyki szybciej.., ale podobnie jak mea marze żeby urodzić w grudniu-mamy taki sam termin porodu(31), i dokładnie z tych samych względów chciałabym żeby było grudniowe;)

siostra miala termin na 2 stycznia a Staś urodzil sie w sylwestra :) wiec chyba to chlopcy sa szybsi ...
sylwik ale tu niepopularne jest mowienie ze sie chce urodzic w grudniu bo ze to zle dla dziecka ... ja tam uwazam ze wystarczajaco duzo ludzi jest urodzonych w grudniu i jest szczesliwych wiec nie bede wymyslac ... zwlaszcza ze przenosic bym nie chciala ...
 
a ja słyszałam że odwrotnie;) podobno dziewuszki rodza się po terminie a chłopczyki szybciej.., ale podobnie jak mea marze żeby urodzić w grudniu-mamy taki sam termin porodu(31), i dokładnie z tych samych względów chciałabym żeby było grudniowe;)

moze dlatego,ze chlopcy z regoly sa wieksi i dlatego rodza sie wczesniej:confused:
 
reklama
siostra miala termin na 2 stycznia a Staś urodzil sie w sylwestra :) wiec chyba to chlopcy sa szybsi ...
sylwik ale tu niepopularne jest mowienie ze sie chce urodzic w grudniu bo ze to zle dla dziecka ... ja tam uwazam ze wystarczajaco duzo ludzi jest urodzonych w grudniu i jest szczesliwych wiec nie bede wymyslac ... zwlaszcza ze przenosic bym nie chciala ...
ja jestem urodzona w grudniu dziesiątego i jestem szczesliwa ;) , i teramin tez mam na 10 grudnia i chciala bym donosic do tego czasu eh...
 
Do góry