reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Becikowe i inne formalnosci

reklama
No, jeżeli się zdecydują na cc to robią 14 dni przed terminem.
:tak:
tak czy inaczej uważam, że fajnie mieć miesiąc urodzenia taki jak dzidzia :tak:
 
...mniej wiecej 14 dni przed planowanym porodem robia cesarke...z blizniakami nie wiem, choc najczesciej niestety rodza sie jako wczesniaki duzo wczesniej przed terminem:baffled:
 
...mniej wiecej 14 dni przed planowanym porodem robia cesarke...z blizniakami nie wiem, choc najczesciej niestety rodza sie jako wczesniaki duzo wczesniej przed terminem:baffled:
no czesto rodza sie wczesnije, ale mam nadzieje ze moje nie urodza sie wczesniej niz w 36 tygodniu, to i tak bedzie tylko 2 tygodnie przed terminem, w ogóle moj gin mówił mi ze donoszone bliźniaki sa jak waża po 2100
 
no czesto rodza sie wczesnije, ale mam nadzieje ze moje nie urodza sie wczesniej niz w 36 tygodniu, to i tak bedzie tylko 2 tygodnie przed terminem, w ogóle moj gin mówił mi ze donoszone bliźniaki sa jak waża po 2100

to suma i tak wychodsi mniej niz ja jedna :D jednak moje 5600 to swoisty reordzik |:D
 
to suma i tak wychodsi mniej niz ja jedna :D jednak moje 5600 to swoisty reordzik |:D
mea a Twoja mama nie miala czasem cukrzycy w ciąży? bo taka duza jak byc nie patrzec ;) masa płodu w większości przypadków na to wskazuje
No a ja to byłam taki byk ze całe 2750 ważyłam hihihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny a wracając do tematu becikowego czy któraś z was wie jak to jest bo nawet w tym artykule który któraś z Was wkleiła juz nie pamietam teraz bylo napisane ze obecnie dostaje sie 1000zł od państwa + 1000 zł jezeli dochód nie przekracza 500 coa tam zł na osobe, czy mnie i mojego anrzeczonego jesli jestesmy studentami i nie pracujemy obejmuje tez to drugie becikowe?? Bo nie mówie ze nie przydało by się 4 tysia zamiast 2...
 
Do góry