• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Becikowe, Macierzyńskie i inne formalności

reklama
To chyba zależy od miasta gminy. Jak bedzie tak daleko napewno nasze forumowe ksiegowe nam pomogą; )
 
nic ci nie zabiorą, mój mąż wziął tacierzyński te 2 tygodnie, a ja w tym samym czasie jestem na macierzyńskim, tatuś musi go wykorzystać do roku po urodzeniu a jak ty wzięłaś macierzyński na rok to zawsze on będzie równocześnie z tobą :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry