reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Becikowe, Macierzyńskie i inne formalności

Minniee

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ten link jest z sierpnia 2013 a ja gdzies czytalam ze od 1 stycznia 2014 cena podwyzszyla do 1200 zl, czy dobrze rozumiem?

reklama
K

kaira24

Gość
To chyba zależy od miasta gminy. Jak bedzie tak daleko napewno nasze forumowe ksiegowe nam pomogą; )

emotion_sickness

mama szkrabusia =)
Miasto
malopolska/irlandia
Rozwiązania
0
to chyba zalezy od miasta \
u mnie jest :
1) panstwowe -1000 zl
2) z mopsu dla tych co maja rodzinne - 1000zl
+ 3) od miasta [tez kryterium mopsowskie] - 500 zl

klaudynaaa

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
mi się wydaję, że tysiąc się dostaje w Poznaniu, tak mi wszyscy mówią znajomi :-)

siva1987

Miasto
gorzów
Rozwiązania
0
jezu niech ktos mi powie o tym tacierzynskim jak to jest czy ja w tym okresie jak on wezmie tacierzynski musze wrocic do pracy ???

siva1987

Miasto
gorzów
Rozwiązania
0
ale mi zabieraja 2 tyg tak bo tak wyczytałam i wczesniej wracam do pracy

klaudynaaa

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
nic ci nie zabiorą, mój mąż wziął tacierzyński te 2 tygodnie, a ja w tym samym czasie jestem na macierzyńskim, tatuś musi go wykorzystać do roku po urodzeniu a jak ty wzięłaś macierzyński na rok to zawsze on będzie równocześnie z tobą :-)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry