reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Becikowe po okazaniu zaswiadczenia od ginekologa

U mnie też jest to wymagane!
Co z tego czy przepisy się zmieniły czy nie? MOPS ma swój druk ,który muszę dostarczyć i koniec! Mam się z nimi kłócić?
Bez tego nie dostanę becikowego a naprawdę nie mam ochoty i czasu z nimi walczyć. Poza tym załatwienie tego papierka nie jest dla mnie problemem. Może gdyby było -to bym się z nimi kłóciła.
Nienawidzę załatwiania wszystkich dokumentów po urodzeniu dziecka, więc nie będę niczego przeciągać. Muszę odwiedzić lekarza kilka dni po porodzie, więc załatwię ten cholerny papier. Bez względu na to czy takie są przepisy czy nie.
I zamiast tutaj debatować kto ma rację, lepiej zadzwonić w odpowiednie miejsce i zapytać jak faktycznie jest. I ewentualnie spróbować debatować na temat przepisów z osobami, które na co dzień zajmują się becikowym.
 
reklama
Dlaczego żadna z was nie pokaże mi konkretnego artykułu w dzienniku ustawzamiast bzdetnych artykułów w necie...bo w dzienniku ustaw nie ma jeszcze mowy o zniesieniu tego zaświadczenia i tyle...a minister zdrowia może sobie mówić co chce bo becikowe podlega pod ministra pracy i polityki społecznej i to jego zdanie jest wiążące.

A co do moich klientów to są bardzo zadowoleni z obsługi...nikt nie narzeka bo znam przepisy i jestem w stanie im je wskazać i wszyscy rozumieją jakoś że internet i telewizja to kopalnia bzdur. Nie mialam ani jednej skargi nigdy przez 5 lat pracy a tylko pochwały bo jestesmy jedynym MOPS w okolicy nastawieni do klienta i na pomoc ludzią.

Hej!!! Mam prośbę-napisz mi.:-)
Czy mam rozumieć, ze nadal trzeba mieć zaświadczenie, ze do 10 tyg. ciązy się odwiedziło ginekol., czyli jakiekolwiek planowane zmiany nie weszły jeszcze w zycie???? :rofl2:
 
Do góry