reklama

BECIKOWE WROCŁAW !!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2005' rozpoczęty przez Isis, 18 Marzec 2005.

1. Isis

Isis Fanka BB :)

2. frida27

frida27 Fanka BB :)

Kurcze a ja nie jestem na stałe zameldowana we Wrocławiu. 3000 przejdzie mi koło nosa.

3. reklama
  4. DAGA

DAGA Gość

HEJ ISIS- to ja Dagmara:) wlasnie szukalam informacji o becikowym:) no i znalazlam ciebie hehehh jak ci sie uda to  odezwij sie do mnie na gg 1158573. Pozdrawiam

5. ania.g

ania.g lipiec'05; maj'07

W Krakowie to tylko maja wyplacac 1000zl - bo ustalili becikowe, ale zaraz zostala ustawa zaskarzona i czekamy na rozstrzygniecie - jakos sie nie zdziwie, ze go nie bedzie:(

6. Rafał

Rafał Początkująca w BB

Cześć mamuśki i babeczki bez dzidziuchów(narazie)!

Muszę wam powiedzieć,że tych 3 radnych za becikowym to radni LPR.Tylko LPR walczy o rodziny!Po i PiS w Radzie Miejskiej byli przeciw.Co oni żonek nie mają?

http://www.lpr.pl
    Pozdrowienia dla was od LPR Wrocław.Nie damy za wygraną! ;D
    Rafał Orszak

7. Asiołek

Asiołek Mama Mai i Oliwki :)

mają rodziny i pewnie wiekszy stopień IQ aby wiedzieć, że becikowe jest kiełbasa przedwyborczą i rozwiazaniem dla rodzin patologicznych.... bo takie becikowe nikomu życia nie uratuje za to w rodzinie alkoholików bedzie za co pić przez pół roku!!!!!

8. kaśka k

kaśka k Fanka BB :)

Asiołek popieram Twoje zdanie na ten temat całe to zamieszanie z becikowym jest poprostu śmieszne i co niektórym tylko niepotrzebne nadzieje się wytworzyły

9. Asiołek

Asiołek Mama Mai i Oliwki :)

ja też bym sie cieszyła z tej kasy... ale strach przed tym, że ktoś kupi za to wodke i narkotyki a nie jedzenie lub ubranka dzieciom... jest wiekszy ... wole aby lepsza była pomoc ... a nie kasa do reki...

10. reklama
  11. kaśka k

kaśka k Fanka BB :)

w Poznaniu też miało być becikowe i tylko tyle bo od roku cisza pewnie znowu przed kolejnymi wyborami znowu ktoś poruszy ten temat i tyle z tego becikowego

Poleć forum