reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

BECIKOWE WROCŁAW !!!

reklama

frida27

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kurcze a ja nie jestem na stałe zameldowana we Wrocławiu. 3000 przejdzie mi koło nosa.

D

DAGA

Gość
HEJ ISIS- to ja Dagmara:) wlasnie szukalam informacji o becikowym:) no i znalazlam ciebie hehehh jak ci sie uda to  odezwij sie do mnie na gg 1158573. Pozdrawiam

ania.g

lipiec'05; maj'07
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
W Krakowie to tylko maja wyplacac 1000zl - bo ustalili becikowe, ale zaraz zostala ustawa zaskarzona i czekamy na rozstrzygniecie - jakos sie nie zdziwie, ze go nie bedzie:(

Rozwiązania
0
Cześć mamuśki i babeczki bez dzidziuchów(narazie)!

Muszę wam powiedzieć,że tych 3 radnych za becikowym to radni LPR.Tylko LPR walczy o rodziny!Po i PiS w Radzie Miejskiej byli przeciw.Co oni żonek nie mają?

http://www.lpr.pl
Pozdrowienia dla was od LPR Wrocław.Nie damy za wygraną! ;D
Rafał Orszak

Asiołek

Mama Mai i Oliwki :)
Rozwiązania
0
mają rodziny i pewnie wiekszy stopień IQ aby wiedzieć, że becikowe jest kiełbasa przedwyborczą i rozwiazaniem dla rodzin patologicznych.... bo takie becikowe nikomu życia nie uratuje za to w rodzinie alkoholików bedzie za co pić przez pół roku!!!!!

kaśka k

Miasto
Ostrzyce, Poznań, Kartuzy
Rozwiązania
0
Asiołek popieram Twoje zdanie na ten temat całe to zamieszanie z becikowym jest poprostu śmieszne i co niektórym tylko niepotrzebne nadzieje się wytworzyły

Asiołek

Mama Mai i Oliwki :)
Rozwiązania
0
ja też bym sie cieszyła z tej kasy... ale strach przed tym, że ktoś kupi za to wodke i narkotyki a nie jedzenie lub ubranka dzieciom... jest wiekszy ... wole aby lepsza była pomoc ... a nie kasa do reki...

reklama

kaśka k

Miasto
Ostrzyce, Poznań, Kartuzy
Rozwiązania
0
w Poznaniu też miało być becikowe i tylko tyle bo od roku cisza pewnie znowu przed kolejnymi wyborami znowu ktoś poruszy ten temat i tyle z tego becikowego

reklama
Do góry