reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BECIKOWE WROCŁAW !!!

reklama
HEJ ISIS- to ja Dagmara:) wlasnie szukalam informacji o becikowym:) no i znalazlam ciebie hehehh jak ci sie uda to  odezwij sie do mnie na gg 1158573. Pozdrawiam
 
W Krakowie to tylko maja wyplacac 1000zl - bo ustalili becikowe, ale zaraz zostala ustawa zaskarzona i czekamy na rozstrzygniecie - jakos sie nie zdziwie, ze go nie bedzie:(
 
Cześć mamuśki i babeczki bez dzidziuchów(narazie)!

Muszę wam powiedzieć,że tych 3 radnych za becikowym to radni LPR.Tylko LPR walczy o rodziny!Po i PiS w Radzie Miejskiej byli przeciw.Co oni żonek nie mają?

http://www.lpr.pl
Pozdrowienia dla was od LPR Wrocław.Nie damy za wygraną! ;D
Rafał Orszak
 
mają rodziny i pewnie wiekszy stopień IQ aby wiedzieć, że becikowe jest kiełbasa przedwyborczą i rozwiazaniem dla rodzin patologicznych.... bo takie becikowe nikomu życia nie uratuje za to w rodzinie alkoholików bedzie za co pić przez pół roku!!!!!
 
ja też bym sie cieszyła z tej kasy... ale strach przed tym, że ktoś kupi za to wodke i narkotyki a nie jedzenie lub ubranka dzieciom... jest wiekszy ... wole aby lepsza była pomoc ... a nie kasa do reki...
 
reklama
reklama
Do góry