reklama

becikowe z PZU

Temat na forum 'Zapiski archiwalne' rozpoczęty przez dominika205, 28 Maj 2008.

1. dominika205

dominika205 Początkująca w BB

WitamCo roku płacilam ubezpieczenie szkolne do PZU, a teraz jestem w ciąży i na wrzesien mam termin porodu. Czy zwiazku z tym beda mi sie nalezec jakies pieniadze z PZU z powodu placenia tego ubezpieczenia szkolnego?? Prosze o odpowiedz

2. Kate_Bush

Kate_Bush Fanka BB :)

Dominiko, wszystko zależy od tego czy w pakiecie ubezpieczenia opcja taka została zawarta. Taki wybór mają kobiety w większości zakładów pracy. Dobrowolnie się ubezpieczając kobieta może wybrać pakiet z dodatkiem za urodzenie dziecka. Składki odprowadza się co miesiąc Natomiast z tego co mi wiadomo ubezpieczenie szkolne tego nie obejmuje, gdyż w szkołach płaci się tzw. ubezpieczenie NW(czyli od nieszczęśliwych wypadków) a opłaca się je raz w roku. Tak więc prawdopodobnie nie będziesz mogła otrzymać tego dodatku. Najlepiej jednak udać się do sekretariatu szkoły, tam udzielą ci wszystkich informacji w związku z twoim ubezpieczeniem.Pozdrawiam cię i życzę powodzenia

3. reklama
  4. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

Dominika, becikowe dostaje się z MOPS-u a nie z PZU, a jeśli jesteś ubezpieczona szkolnie w PZU to idź do sekretariatu szkoły i zapytaj jakie pismo masz złożyć żeby dostać zapomogę, ja dostalam od Uniwersytetu 500zł jednorazowo, nie dużo, ale zawsze coś

5. salik_agnieszka

salik_agnieszka styczniowa mama 08'

tak ja dziuba pisze becikowe jest z mopsu, jedno ci przysluguje napewno a o drugi mozesz sie starac jesli zarobki ci nie przkrocza to dostaniesz i tak tez jest z rodzinnym.

Poleć forum