reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BECIKOWE

Ja też się cieszę z becikowego bo jak by nie patrzeć to są dodatkowe pieniążki w budżecie domowym, a 1000 zł to sporo, ale od tego też trzeba będzie zapłacić podatek, tzn. rozliczyć się z fiskusem (bo to w końcu dodatkowy dochód) a z tego co słyszałam to te rodziny, które starają się o mieszkanie od gmin mają przechlapane bo jak wezmą becikowe to im się budżet rodzinny podniesie...a w takiej sytuacji zjadą niżej w kolejce oczekujących na mieszkanie. (bo są bogatsi-rozumiecie ;D ;D) Te uśmieszki które wstawiłam to oczywiście ironia. Kocham ten kraj. Na szczęście my nie staramy się o mieszkanie, ale Ci którzy się starają-mają orzech do zgryzienia.
 
reklama
tez często ironicznie z mezam powtarzamy - ze nasz kraj jest cudowny i bardzo go kochamy ::) a te pomysły i rozwiazania jakie nam serwuje rzad - są po prosty - suuper!  ;D  ;D błahaha..aczykowliek - becikowe sie przyda :) lepszy rydz niż nic:)
 
Do góry