reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BECIKOWE!!!!!!!!!!!!!!!!

Madzia_33 mam jeszcze jedno pytanie czy ten wniosek pisałaś sama czy mają jakieś gotowe druki do wypełnienia?
Jak pisałaś sama to co napisałaś w treśc tego wniosku?
 
reklama
Pycha to tak jak mi.
Ja tylko załuję że nie powiedzieli mi w MOPSie aby zaczekać z tą zapomogą do stycznia, bo tak zamiast 500zł byłoby 1000zł. Fadna róznica!
 
Kunda becikowe i tak dostaniesz jesli urodziłas po 8 list niezaleznie czy dostałas tamta zapomoge becikowe to becikowe!!!!!!!!!!

Ania maja gotowe wnioski
 
Justynaj nie wiem jak to będzie z przedłużonym urlopem macierzyńskim, bo tak jak widać po moim wcześniejszym poście, różne to informacje krążą po sieci- a tylko takie posiadam. Z tego co "wygrzebałam" w necie wnioskuję że na dwoje babka wróżyła. Jeszcze ustawa podobno nie weszła w życie, tyle że jedni mówią iż do takiego wydłużonego urlopu będą miały prawo kobiety które urodzą po wejściu tej ustawy w życie, a inni że te które akurat będą JESZCZE na macierzńskim... Więc kto wie?! Może akurat się "załapiemy"?!
 
A moja Wiki to spryciara, miałyśmy termin na 7.11 i byłam na nią zła,że jeszcze siedzi
A ona uparcie czekała, czasami lekko materialistyczne podejście do życia widać nie zaszkodzi ;D dostanie za to ładną zabawkę ;D (no nie za całość oczywiście :laugh:)

Emih dzisiaj sąsiadka mówiła,że czytała,że urlop macierzyński 18 tyg należy się tak samo tyym,co urodziły po 8 listopada,ale nie zapytałam gdzie to wyczytała... :(
 
No to Ala się urodziła 2 dni za wcześnie...
Może kolejna dzidzia się załapie ::),
chyba że następny rząd zniesie tę ustawę.
 
reklama
Mój Macio to nie jest materialistą gdyby siedział w brzuszku tak jak powinniem czyli do 10 grudnia to kasa by była ale mu się spieszyła i urodził się 4 listopada.

Madzia własnie o to chodzi ze urodziłam przed 9 list :mad:
Załujuą tylko za przezydent nie podpisał tych ustaw równoczesnie bo wtedy bym się załapała.
Ale co tam najważniejsze że Maciek jest zdrowy!
 
Do góry