reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Becikowe ....

reklama
Maja25- zgadzam sie z toba... ja uwazam sie za patriotke i kocham Polske,ale dla mnie nie sposob w niej zyc niestety.... uwazam,ze kraj jest piekny ( pod wzgledem natury) i ma bardzo interesujaca i wzruszajaca historie,ale to co sie dzieje przez ostatnie lata jest co najmniej dziwne dle normalnego inteligentnego czlowieka.... a poza krajem mieszkam z wyboru,ktory zrobilam majac lat 10 ( i nie byl on podyktowany ani wzgledami finansowymi ani politycznymi tylko moja ciekawoscia swiata...) jednak o Polsce nigdy nie zapominam i zawsze podkreslam jej zalety w oczach cudzoziemcow,ktorzy maja bardzo rozne o niej wyobrazenia jesli juz wiedza co to za kraj....
 
MariOla- jak mialam 10 lat postanowilam,ze bede mieszkac poza Polska i wtedy mi sie marzyly Niemcy... jednak wyladowalam we Francji a pozniej w Kanadzie...
 
W takim razie podziwiam Twoją dojrzałość Ewo w tym wieku.Jak miałam 10lat to miałam fju bździu;-) w głowie.
 
reklama
ja też uważam sie za patriotkę, chociaż mieszkam w innym kraju.
Co prawda nie ma tu niewa=idomo jakiego becikowego, ale nie to ma największe znaczenie.

W tym momencie mnie Polska przeraża. przez rok się zastanawiałam czy wyjechac czy nie i próbowałam normalnie życ w Polsce. Ciężko było i teraz nie żałuję decyzji. Za to bardzo lubię robic w Polsce zakupy i wcale nie dlatego że jest taniej po prostu wiem, że w ten sposób polska gospodarka tez trochę zyskuje.
 
Do góry