reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Tęczowa ja się zgodzę z dziewczynami,nic przyjemnego,rozczarowanie,smutek ...ale nikt nikogo nie chciał urazić.Każdy ma prawo swoje zdanie wyrazić i nie chodzi o to żeby się wzajemnie nakręcać i szukać na siłę końca tęczy ...

Rene nie wyobrażam sobie i nie jestem w stanie ... dzielna babeczki z ciebie wiesz ? Pełen szacun ... bo nie każdy jest w stanie się podnieść po takim doświadczeniu ... no i przede wszystkim trzeba tu wygrać bitwę z samym sobą , egoizmem i rzeczywistościa ... bo człowiek myśli zbyt często egoistyczne ... temat nie do opisania ...

Majka zbadaj jutro betę i zobaczysz jaki jest poziom i czy w ogóle był przyrost .. opcji może być wiele,od wadliwego testu po cała resztę ....
 
reklama
No i czuję się teraz źle z tym że pozwoliłam sobie wyrazić swoje zdanie. Ten świat jest dziwnie skonstruowany. Dziękuję dziewczyny że zrozumialyscie moja wypowiedź i że nikogo nie chciałam urazić.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
Anula przy zyciu trzymala mnie tylko starsza córka... wpadalam w dolka ale najgorsze jest to co przed nami. Z tym trzeba umiec walczyć. Tez uwazam ze nikt nikogo nie chcial urazić bo to nie o to w tak przykrej sytuacji chodzi. Wiadomo ze kazdy chcialby miec swoj mały cud zawsze przy sobie ale to co zycie nam przynosi pokazuje tylko jak twardzi potrafimy byc i jak wiele udźwignąć. Honorzenie sie nic tu nie pomoże.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziękuję, pozdrawiam , pa :*
Gdzie sie wybierasz , mam nadzieje , ze spać ! [emoji6]

wff2krhmvaem9yip.png
 
Hej :)
Jestem mamą 3 letniego Alanka i dwa miesiące temu podjęliśmy decyzję o drugim dziecku :) Udało się za pierwszym razem, chociaż test wyszedł mi dopiero w 37 dc (cykle mam 28-30 dni). Jednak nasza radość nie trwała długo. W sobotę poszłam na bete (wynik 55), powtórzyłam w poniedziałek (spadła do 18). We wtorek 23.08 zaczęło się krwawienie. Widziałam, że toczyła się tutaj rozmowa na ten temat, więc ja dziękuję Bogu, że stało się to na tak wczesnym etapie, bo nie wyobrażam sobie straty po tym jak zobaczyłabym już serduszko, nie mówiąc już o późniejszej stracie. W tym miesiącu czekałam na dwie kreski, ale nie doczekałam się...dzisiaj, w 34 dc dostałam okres. W ciaży z Alankiem ostatnią miesiączkę miałam 28.09, wiec jeśli uda się teraz, to zaoszczędzę na imprezach urodzinowych :cool2: bo będą tylko dwa dni różnicy w terminie porodu :-) :).
 
A ja uważam że lepiej znać prawdę i opinie innych chociażby miała być przykra bo zawsze to człowieka orzeźwi ,bo nóż mi się w kieszeni otwiera kiedy białe to białe a czarne to czarne ,a często gęsto dzieje się tak ze na sile robią z tego co poniektórzy tęcze ...na cholerę to się nakręcac i doszukiwać na sile ....

Karola nic złego się nie stało , jestem po nie jednej stracie i z dwojga złego wole opcje zła mniejszego ....

Rene wiadomo czas leczy rany ,ale mimo to człowiek zawsze będzie pamiętał ... choć nikt bardziej tego nie zrozumie niż ty ....

Tęczowa teraz się obraziłas tak ?
 
anula masz coś do mnie i do moich testów?
Bo ja ciagle dodaje biale testy a cos widze i sie doszukuje [emoji33]

lena zycze szybkich dwoch kreseczek ! [emoji5]

wff2krhmvaem9yip.png
 
Dziewczyny,stop tym klotniom. Sprawa mnie dotyczy i jako zainteresowana osoba oświadczam,ze nie poczułam sie urażona. Po otrzymaniu na rękach martwego dziecka wszystko jest lepsze. Owszem,poplakalam się bo nie jestem z kamienia,ale chce miec to juz za soba. Jest mi przykro,ale moja kochana znjoma ginekolog skieruje mnie do szpitala i porobia mi badania. Sugerowała z racji że to 3cie poronienie niedomagania fazy lutealnej. Cieszę się ,bo może badania coś wskażą w końcu. Tak więc głowy do góry i nie kłócić mi się. Jutro rano beta i zobaczymy....
 
reklama
Nie jestem zwolennikiem tej metody na dzieciach ale na dorosłych będzie jak znalazł: ''przekładamy przez kolanko i w dupke'' :D

Zaraz Was pogodzę, bo widzę, że hormony wariują!
 
Do góry