reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Mam wrażenie że tradycyjnie raz na jakis czas na tym wątku musi dojść do jakiś spięć. Luxi się obraziła, Paraplu się obraziła. Ja mam nadzieję teczowa że nie dołączysz do tej grupki, bo ja Was wszystko lubię i szanuje.

KONIEC KLOTNI!!!!

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Nie jestem zwolennikiem tej metody na dzieciach ale na dorosłych będzie jak znalazł: ''przekładamy przez kolanko i w dupke'' :D

Zaraz Was pogodzę, bo widzę, że hormony wariują!
Ja idę pierwsza [emoji4]

wff2krhmvaem9yip.png
 
Hej :)
Jestem mamą 3 letniego Alanka i dwa miesiące temu podjęliśmy decyzję o drugim dziecku :) Udało się za pierwszym razem, chociaż test wyszedł mi dopiero w 37 dc (cykle mam 28-30 dni). Jednak nasza radość nie trwała długo. W sobotę poszłam na bete (wynik 55), powtórzyłam w poniedziałek (spadła do 18). We wtorek 23.08 zaczęło się krwawienie. Widziałam, że toczyła się tutaj rozmowa na ten temat, więc ja dziękuję Bogu, że stało się to na tak wczesnym etapie, bo nie wyobrażam sobie straty po tym jak zobaczyłabym już serduszko, nie mówiąc już o późniejszej stracie. W tym miesiącu czekałam na dwie kreski, ale nie doczekałam się...dzisiaj, w 34 dc dostałam okres. W ciaży z Alankiem ostatnią miesiączkę miałam 28.09, wiec jeśli uda się teraz, to zaoszczędzę na imprezach urodzinowych :cool2: bo będą tylko dwa dni różnicy w terminie porodu :-) :).
I dziękuję za twoje słowa bo to właśnie dowód na to ze ani ja,ani Karola i Rene nie miałyśmy nic złego na myśli ...
No to magiczna data oby się sprawdziła i tym razem ... to co zostajesz z nami [emoji38]?
 
Hej :)
Jestem mamą 3 letniego Alanka i dwa miesiące temu podjęliśmy decyzję o drugim dziecku :) Udało się za pierwszym razem, chociaż test wyszedł mi dopiero w 37 dc (cykle mam 28-30 dni). Jednak nasza radość nie trwała długo. W sobotę poszłam na bete (wynik 55), powtórzyłam w poniedziałek (spadła do 18). We wtorek 23.08 zaczęło się krwawienie. Widziałam, że toczyła się tutaj rozmowa na ten temat, więc ja dziękuję Bogu, że stało się to na tak wczesnym etapie, bo nie wyobrażam sobie straty po tym jak zobaczyłabym już serduszko, nie mówiąc już o późniejszej stracie. W tym miesiącu czekałam na dwie kreski, ale nie doczekałam się...dzisiaj, w 34 dc dostałam okres. W ciaży z Alankiem ostatnią miesiączkę miałam 28.09, wiec jeśli uda się teraz, to zaoszczędzę na imprezach urodzinowych :cool2: bo będą tylko dwa dni różnicy w terminie porodu :-) :).
Wiara czyni cuda i ja Ci tego cudu życzę :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To idę dalej spać ...kolankować będę jutro :) Nażarłam się, wpadłam do Was i tym razem zamiast spać z TV idę do właściwego męża :D

Cholera po tej kanapie wszystkie gnaty trzeszczą ...
Starość nie radość :)
Dobranoc :)
 
Bez fochów dziewczyny :) zawsze będą różnice zdań, ale nie jest to powód żeby sie obrażać :)
Dobranoc :)


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
reklama
nie wciskajcie mi, że się obraziłam, bo nie macie o pojęcia czy tak jest. Kółko różańcowe będzie się kręcić zawsze, nie ważne co kto by powiedział.
 
Do góry