reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Majka i dobrze, fasolka najważniejsza ! [emoji5]

wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
No u mnie skończone już 35 tc, także 36 leci. Mały ma swój kącik narazie. Na pokój miejsca nie ma. Musimy dobodowke zrobić żeby wygospodarować dodatkowe pomieszczenie na pokój.

mms_img2756125160.jpg


Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • mms_img2756125160.jpg
    mms_img2756125160.jpg
    68,6 KB · Wyświetleń: 310
Nie mam apki, ale może coś odczytacie. W tamtym miesiącu miałam duże bóle przed okresem, a teraz prawie nić. Czasem mnie zakuje lewy jajnik, ale często mam uczucie mrowienia, nabrzmienia trudno to opisać. To się tak rozlewa pośrodku więc to nie jajnik, ale ciąża chyba też nie bo nie czuje ciągnięcia no może czasem coś jak drapanie...
 

Załączniki

  • wykres cykl2.jpg
    wykres cykl2.jpg
    145,1 KB · Wyświetleń: 64
Karola nooo to super , jeszcze 2 tygodnie i może zobaczymy maluszkaaaa , oj cieszę się bardzo [emoji4] moze pochwalisz się na grupie fb , lub tu albo na zamkniętym ! [emoji5]
Oby poród był szybki i bezbolesny kochana , jak się będzie coś działo to pisz mi na privka [emoji38]
Ale przygotowana widzę już torba jest , więc teraz tylko odliczac [emoji7][emoji41]

Bananka no u Ciebie to widać , że owy była w 27dc ? Tak późno masz ? Masz długie cykle?


wff2krhmvaem9yip.png
 
Bum ja mam różne cykle ale raczej dłuższe tak miedzy 32-37 trudno powiedzieć tak naprawdę bo każdego miesiąca inaczej. W tamtym miesiącu miałam 29 dni cyklu i owu w 19 dc więc w tym miesiącu przesunęło mi się o tydzień przez stresy w nowej pracy, przynajmniej tak myślę. Tylko wydaje mi się, że mam w miare krótką III fazę bo w zeszłym miesiącu miałam 10 dni a zazwyczaj dziewczyny mają 14.
 
Bananka no jak owu jest w 27dc + 10 = 37dc wychodziłyby ten cykl , a jeszcze inaczej 27+14= 41dc , oj długie , ale też mam podobne [emoji17] ...

wff2krhmvaem9yip.png
 
wkurza mnie to bo tracę nie miesiąc na jednym cyklu tylko 1,5! i ciężko si pozbierać bo jak wiesz, że zaraz po okresie będzie owu to jakoś nadziej się robi a ja to musze czekać 3 tygodnie. We wtorek w 37 dc robie test o ile nie dostane wcześniej @. no i jestem ciekawa tego progesteronu jutro
 
Bananka ja mialam przed clo najdłuższy 55 dniowy , potem z clo 31 ( ostatni 31 mialam w grudniu ) , a tego cyklu to sie poprostu boję !
A mnie tak jajca od 3 dno bola :/

Karola bedzie dobrze [emoji8]

wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
Bum wiesz co kochana może mnie wykresl na razie z tej tabelki? Chyba nie do końca wiadomo... byłam dziś na usg. Niby według @ powinien być 5-6 tydzień gdzieś. Ale gin zauważył tylko mała kropkę. .. mam czekać. ..

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry