reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Chodzę na NFZ ale wizyty umawianie są danego dnia. A usg robi mi w swoim prywatnym gabinecie ale na NFZ tez. A badania krwi wtedy w szpitalu robią.

Bum masz rację. Zrobię betę sama tylko nie prędzej niż w poniedziałek bo u nas w weekendy można się nie doczekać czegoś otwartego. I wtedy na drugi albo za dwa dni powtórzę. A na usg pojadę aby obejrzeć na swoje oko czy coś się zmieniło.

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
lavazza będzie dobrze , a wiesz jakie na nfz są sprzęty usg [emoji107]
Będzie wszystko , ok ale na betke tak jak bym pisala bym poszla by bylo widać ktory to tc , a potem sprawdzić czy jest przyrost ...
A jakiegoś laboratorium nie masz w pobliżu? Wpisz w google może wyskoczy [emoji5]
I nie nerwuj się , fasolek rośnie [emoji5]

wff2krhmvaem9yip.png
 
A z owulacja to była chyba na przełomie września i października raczej. Śluz zaobserwowalam do 1.10. A przytulanki 29.09 i 02.10 wiec za długo plemniory czekać tez nie mogły. ..

Boje się najbardziej ze kropeczka się nie rozwija dalej. Ze zapłodnienie było i zagniezdzanie tez ale dalej nie ruszyło.

Ciążę pozamaciczna raczej odrzucił bo jajniki nie pogrubione i płyny czy wody nigdzie Ne widać więc powiedział ze to sugeruje ze to pozamaciczna nie jest. To jakoś się ucieszyłam nie powiem. I wyszłam nawet zadowolona z gabinetu a w drodze do domu to tak jakieś mnie wątpliwości naszły. .

Dziekuje dziewczynki ze jesteście! [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173]

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karola kacik super. To juz tylko chwila.
Lavazza bedzie dobrze!
Bum jednak zmieniasz na inne. Chyba wyprobujesz wszystkie dostepne ;)
Za 3 dni powinnam miec @;) dziwne ze sie ciesze. Ja spac nie moge.

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lavaza na tak wczesnym etapie wszystko jest możliwe,nie wiadomo kiedy była owu dokładnie to raz,dwa kiedy zagnieżdżenie no i sprzęt lekarza ma duży wpływ ... uszy do góry,musisz wierzyć w kropka [emoji38] ... enometrium piękne [emoji38] ....

Karola i kiedy to zleciło ? ja pamiętam Twoje paskowe bladziochy [emoji5] ... jakby to było niedawno ... a kącik super [emoji6] juz się nie mogę doczekać ....

Bum spać ? ozesz Ty ....

My niedawno z kina wróciliśmy na Wołyniu byliśmy - przykre to co się kiedyś działo ... a teraz lampeczka wina i lulu bo zaraz trzeba wstać .... trzymajcie kciuki jutro -jedziemy ma rajd samochodowy .... w nocy ruszamy tj. o 6 [emoji16]
 
Nessi [emoji171]

wff2krhmvaem9yip.png
Jestem :) Bobasuję się pomimo przeciwności losu ...
Z sufitu mi woda kapie na łóżko jak w filmie, ,młody chory a w poniedziałek zbiłam lustro- to się chyba próbuje na mnie zemścić chociaż w zabobony nie wierzę:p Jak byłam młodsza to tłukłam jedno po drugim :p

lavazza - to bardzo wczesna ciąża, nie denerwuj się. Na tym etapie jeszcze nie ma co oczekiwać cudów ..bobas musi podrosnąć w swoim tempie. Niepotrzebnie tak wcześnie poszłaś, przez co się denerwujesz ...za 7 dni już będzie pięknie wszystko widać. Martwi mnie tylko Twoja chłopina ...
 
reklama
Lavaza spokojnie na tak wczesnym etapie ciazy wszystko sie zmienia z dnia na dzien. Pamietam jak chyba na styczniowkach jedna dziewczyna była na usg w 6tyd i kilka dni na usg, lekarz powiedział, ze nie ma zarodka, a dwa dni pózniej poszła gdzie inadziej i był zarodek z bijącym serduszkiem, wiec głowa do góry. Wczesna ciąża i tyle :)


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Do góry