reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Hej laski [emoji8][emoji8] u mnie dzis dopiero 7 dc. Jutro koncze clo. Jedna apka mi pokazuje plodne od najblizszego wtorku a druga dopiero od niedzieli za tydzien [emoji849] wiec nabezpiecznniej bedzie jak chyba zaczniemy od poniedzialku. Ktoras tez w tym czasie bedzie miala bobosexy?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej laski [emoji8][emoji8] u mnie dzis dopiero 7 dc. Jutro koncze clo. Jedna apka mi pokazuje plodne od najblizszego wtorku a druga dopiero od niedzieli za tydzien [emoji849] wiec nabezpiecznniej bedzie jak chyba zaczniemy od poniedzialku. Ktoras tez w tym czasie bedzie miala bobosexy?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Tak dzol my od poniedziałku zaczynamy. Dziś 8dc

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja cały cykl się staram , obejrzymy co to będzie [emoji104]

wff2krhmvaem9yip.png
 
Nie ukrywam ze my też wczoraj się sexilismy bo @sobie poszła Ala w poniedziałek będzie 10dc wiec codziennie gimnastyka będzie tym bardziej ze mamy plan. Od poniedziałku mój W bierze urlop. Dzieci do szkoły a my będziemy broic [emoji6][emoji131]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lavazza pewnie za wczesnie poszłas na usg i ten sprzet na nfz tez niewiadomo jaki.Ja ostatnio bylam na nfz na usg w sprawie owulki to tez ginka miala problem zeby cos odczytac z tego starego usg.To jest wczesna ciąża i przy kiepskim sprzęcie na prawdę trudno coś zobaczyć.Za tydz.już na pewno zobaczysz swoją fasolinke w okazalosci.
Bum Twoje cykle są mega dziwne.
Współczuję Ci takiej niepewności, przy takich cyklach w których niewiadomo kiedy owulka to można się zajechac z tymi staraniami.Oby jakiś lekarz wpadł na pomysł jak je wyregulowac.
dzol ja już odpoczywam od staranek.Dziś mam 21 dc i z m jesteśmy już zrezygnowani i nawet nie bierzemy pod uwagę ze mogło się udać.Udanych bobosexów.
 
Nessi ale mam wysoko otwarta i miękka i 23 dc dopiero..
A na @ to nisko ma być ...

Działaj , działaj [emoji110][emoji110]

wff2krhmvaem9yip.png
Myślisz, że owu ? Tempka na owu za bardzo kica ...ostatnio po owu w którymś cyklu też miałaś otwartą pamiętam.
A szyjka to tuż przed samym krwawieniem potrafi się opuścić ...to trwa chwilę. Gdybyś po wysiłku zbadała szyjkę, też zmieni położenie.
Nessi a odkurzacz póki co bardzo mnie cieszy :D nie muszę sie dźwigać i z kablem męczyć. Patrzę o kurz, biorę i jadę [emoji1] ze stołu, fotela, podłogi, nieważne [emoji12]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
Ja jego walory doceniam cały czas ...normalnie taka szczota na akumulator :)
haha tu nie ma tylniego siedzenia [emoji38]
Dla chcącego nic trudnego :p Miejsce się znajdzie wszędzie:p
 
Myślisz, że owu ? Tempka na owu za bardzo kica ...ostatnio po owu w którymś cyklu też miałaś otwartą pamiętam.
A szyjka to tuż przed samym krwawieniem potrafi się opuścić ...to trwa chwilę. Gdybyś po wysiłku zbadała szyjkę, też zmieni położenie.

Ja jego walory doceniam cały czas ...normalnie taka szczota na akumulator :)

Dla chcącego nic trudnego[emoji14]Miejsce się znajdzie wszędzie:p
Myślę , że chyba tak bo watpie , ze to @ tak wcześnie... Więc nie zostaje nic innego jak na owu , a zawsze badam po kąpieli na wieczor.
W zeszlym cyklu mialam otwartą , ale za 2 dni pojawiła sie @ , tylko tak jak pisalam dzis dopiero 24dc , wiec do @ jeszcze 7 dni jak nie więcej...
A w tym w 16dc byla lekko otwarta , wiec myślałam , ze owu ale przed wczoraj miała mega wgłębienie a wczoraj juz bardzo byla otwarta ...
Obejrzymy jutro , jak z temp mi na @ jak temp spada to @ w tym samym dniu jest a dziś nic sie na to nie zapowiada... [emoji5]




My dzis gości , moja mama przyjechała , brat , siostra z dziecmi i jakos czas leci hehe [emoji4]


wff2krhmvaem9yip.png
 
Lavazza pewnie za wczesnie poszłas na usg i ten sprzet na nfz tez niewiadomo jaki.Ja ostatnio bylam na nfz na usg w sprawie owulki to tez ginka miala problem zeby cos odczytac z tego starego usg.To jest wczesna ciąża i przy kiepskim sprzęcie na prawdę trudno coś zobaczyć.Za tydz.już na pewno zobaczysz swoją fasolinke w okazalosci.
Bum Twoje cykle są mega dziwne.
Współczuję Ci takiej niepewności, przy takich cyklach w których niewiadomo kiedy owulka to można się zajechac z tymi staraniami.Oby jakiś lekarz wpadł na pomysł jak je wyregulowac.
dzol ja już odpoczywam od staranek.Dziś mam 21 dc i z m jesteśmy już zrezygnowani i nawet nie bierzemy pod uwagę ze mogło się udać.Udanych bobosexów.
Kacha jak mi nawet clo nie pomaga to nie wiem co mi na te cykle pomoże [emoji53]
Obejrzymy jak bedzie w tym , lekarza na dobrego trafie jak co wizyte 200 zł będę dawać [emoji23]

wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
Hej laski [emoji8][emoji8] u mnie dzis dopiero 7 dc. Jutro koncze clo. Jedna apka mi pokazuje plodne od najblizszego wtorku a druga dopiero od niedzieli za tydzien [emoji849] wiec nabezpiecznniej bedzie jak chyba zaczniemy od poniedzialku. Ktoras tez w tym czasie bedzie miala bobosexy?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bede miala od jutra , max od poniedzialku [emoji87][emoji87]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Do góry