reklama

Będę tatą!

Temat na forum 'Trzymaj się ojciec' rozpoczęty przez Tomq, 15 Kwiecień 2005.

1. Tomq

Tomq Początkująca w BB

Pozdrawiam wszystkich przyszłych i obecnych tatuśiów ;D Troche tutaj cicho,naprawde jest nas az tak niewielu??

2. Agnezzz

Agnezzz Gość

Witam przyszłego tatsuia :D no i oczywiście gratuluję strzału w dziesiątkę ;)

3. reklama
  4. Mama-Agnieszka

Mama-Agnieszka Fanka BB :)

Myślę że wielu to Was jednak jest tyle tylko że reszta jest jakos mało zainteresowana tym tematem.Trzymaj sie nas -z nami nie zginiesz ;).Słuzymy poradami,oczywiście w miare naszych mozliwości i wiedzy.No i oczywiście wielkie Gratulacje!

5. Tato Aroo

Tato Aroo Początkująca w BB

Siema wszystkim przyszłym tatusiom, ojcom, tatom itd. Pozdrawiam, wszystkim gratuluję, sobie chyba również, hahaha. Bardzo sie cieszę, że dostąpiłem wreszcie zaszczytu bycia (na razie tylko przyszłym) tatuśkiem.
    Pozdrawiam!!

6. Ateneus

Ateneus Gość

Gratulacje!!! Nie ma nic wspanialszego, jak zostac tata!!! Mam wiele zainteresowan, marzen, planow na rozwoj osobisty, ale nic nie przebije samorealizacji w roli ojca 8) 8)

7. tata_Oliwii

tata_Oliwii Początkująca w BB

Witam !
    Jestem tatą półrocznej Oliwki i właśnie chcialem się pochwalić że zostanę po raz drugi tatą !
    Nic to że różnica między ludzikami będzie tylko rok ( dla mnie nic, moja żona jest lekko przerażona ) ale co tam damy radę : )

Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 Grudzień 2009
  8. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

GRATULACJE !!!!

9. mila25

mila25 Początkująca w BB

GRATULACJE. Zycze wam duzo pociechy i radosci. :D[​IMG]

10. reklama
  11. mania

mania Fanka BB :)

hej Tato Oliwii!!!

gratulacje!!!!!!!!!!!!!!

miedzy naszymi maluchami tez nie bedzie wielkiej roznicy wieku i mimo czekajacych nas obowiazkow no i stresu na pewno bedzie duuuuuuuuuuuzo radosci i jeszcze wiecej milosci ;D

Wam tez tego zycze ;) ;D ;D

12. mikekorn

mikekorn Początkująca w BB

Zgłasza się kolejny Tata :)
    Ale my dopiero na samym początku ;)
    Michał

Poleć forum