reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Będę tatą!

Rozwiązania
0
Pozdrawiam wszystkich przyszłych i obecnych tatuśiów ;D Troche tutaj cicho,naprawde jest nas az tak niewielu??

reklama
A

Agnezzz

Gość
Witam przyszłego tatsuia :D no i oczywiście gratuluję strzału w dziesiątkę ;)

Mama-Agnieszka

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Myślę że wielu to Was jednak jest tyle tylko że reszta jest jakos mało zainteresowana tym tematem.Trzymaj sie nas -z nami nie zginiesz ;).Słuzymy poradami,oczywiście w miare naszych mozliwości i wiedzy.No i oczywiście wielkie Gratulacje!

Rozwiązania
0
Siema wszystkim przyszłym tatusiom, ojcom, tatom itd. Pozdrawiam, wszystkim gratuluję, sobie chyba również, hahaha. Bardzo sie cieszę, że dostąpiłem wreszcie zaszczytu bycia (na razie tylko przyszłym) tatuśkiem.
Pozdrawiam!!

A

Ateneus

Gość
Gratulacje!!! Nie ma nic wspanialszego, jak zostac tata!!! Mam wiele zainteresowan, marzen, planow na rozwoj osobisty, ale nic nie przebije samorealizacji w roli ojca 8) 8)

Rozwiązania
0
Witam !
Jestem tatą półrocznej Oliwki i właśnie chcialem się pochwalić że zostanę po raz drugi tatą !
Nic to że różnica między ludzikami będzie tylko rok ( dla mnie nic, moja żona jest lekko przerażona ) ale co tam damy radę : )

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Rozwiązania
0
GRATULACJE. Zycze wam duzo pociechy i radosci. :D

mania

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
hej Tato Oliwii!!!

gratulacje!!!!!!!!!!!!!!

miedzy naszymi maluchami tez nie bedzie wielkiej roznicy wieku i mimo czekajacych nas obowiazkow no i stresu na pewno bedzie duuuuuuuuuuuzo radosci i jeszcze wiecej milosci ;D

Wam tez tego zycze ;) ;D ;D

reklama
Rozwiązania
0
Zgłasza się kolejny Tata :)
Ale my dopiero na samym początku ;)
Michał

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania