reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę wdzięczna baaaaardzo za Waszą Dziewczyny opinię!!! :))

Nie wiem czy nie naraze się innym forumkom, ale patrząc z punktu widzenia mamy przedszkolaka uważam, że to jest dobry pomysł. Mój trzylatek rozpoczął przygodę z przedszkolem w sierpniu tego roku i szczerze powiedziawszy nie mogę go wyleczyć, bo ilekroc spędzę z nim tydzień w domu i wyprowadzę z zakatarzenia i kaszlu, to zaraz w poniedziałek jak pójdzie do przedszkola coś złapie od innego zakatarzonego dziecka. Niestety prawda jest taka, że większość rodziców oddaje przeziębione i chore dzieci do przedszkola, bo nie ma co z nimi zrobić, a wtedy na zakażenie narazone są wszystkie inne dzieci. Nie wiem czy ja osobiście korzystałabym z takiej grupy, ale wiem że dużo mam by korzystało. Może nie każdy do tego się przyzna, ale uwierzcie mi dziewczyny, że jak ostatnio zaprowadziłam synka do przedszkola, to okazało się że co drugie dziecko jest tam chore. I jak w tej sytuacji ja mam uchronić moje dziecko przed wirusami?
 
reklama
Do góry