reklama

Będziemy rodzicami!!!!

Temat na forum 'Gratulacje' rozpoczęty przez Joaśka20, 5 Kwiecień 2010.

1. Joaśka20

Joaśka20 Gość

Od jakiegoś czasu w naszej domowej apteczce leżał test ciążowy. Umówiliśmy się z mężem, że użyjemy go za tydzień, kiedy już będzie miało szanse nastąpić zapłodnienie. Ale ja się nie mogłam powstrzymać. O dziecko staramy się od tygodnia, ale 4 tygodnie temu pękła nam prezerwatywa. :szok:
    Noi prawdopodobne wtedy nastąpiło zapłodnienie. Rozumiecie to?? Będę mamą!!!:-D
    Jutro umówie się do ginekologa.

2. Cornellka

Cornellka Mama Zuzi i Kruszynki:-)

Nie rozumiem od tygodnia sie staracie a juz wiesz ze bedziesz mama?a 4 tyg pekla gumka? a kiedy powinnas miec @ bo to w jej dniu najwczesniej powinnas zrobic test aby byl wiarygodny chyba tak zakrecona jestes z radosci ze cos zle tutaj napisalac ale gratuluje:)

3. reklama
  4. Joaśka20

Joaśka20 Gość

Okres powinnam dostać dziś albo jutro. Różnie to bywa. ok 4 tyg. temu (moze wiecej) pękła nam prezerwatywa. Ale oficjalnie od tygodnia się staramy o dziecko. Zrozumieliście? Możliwe, że wtedy jak nam gumka pękła nastąpiło zapłodnienie. Nie umiem tego lepiej wytłumaczyć, mam nadzieję, że zrozumiałaś.
    Testy robiłam 2 więc nie ma mowy o pomyłce. :-)

5. Butterfly88

Butterfly88 Zakochana w Gwiazdeczce:)

Serdeczne gratulacje Joasiu !! :-* dbaj teraz o siebie i dzidziulka !! :-) życzę ci samych wspaniałości w tej ciąży, spokoju i wytrwałości hihi ;-)

6. Anecia1111

Anecia1111 Fanka BB :)

Myślę że skoro dwa testy wyszły pozytywne to raczej na 100 % jesteś w ciąży... Tylko z drugiej strony nasuwa mi się pytanie jak długie masz cykle, bo te 4 tygodnie temu to mogłaś być akurat w trakcie miesiączki albo zaledwie po niej, wiec mało prawdopodobne żebyś tak swzybko miała owulację. Ale może masz cykle dłuższe lub krótsze niż 28 dni to wtedy możliwe że kiedy gumka pękla to zaszłaś w ciążę :D CXhyba że zaszłaś wcześniej i nie wiedziałaś :D No ale oczywiście szczerze gratuluję, tym bardziej że widać że chcecie tego maluszka :) Teraz dbaj o siebie bardzoooo mocno bo bycie w 2-paku zobowiązuje :D Pozdrawiam cieplutko!

7. Joaśka20

Joaśka20 Gość

Cykle mam troszke dłuższe niż 28 dni, ale napisałam też, że to było ok 4 tyg temu a może wiecej :)
    Dziekuję Wam wszystkim ;*

8. motylek1135

motylek1135 Gość

Poleć forum