reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Belgijskie matki łączcie się!!!!!!!!!!!!!

Agatatje

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Dołączył(a)
9 Październik 2005
Postów
2 159
be_flagge.gif


IEDEREEN WELKOM
HERZLICH WILLKOMMEN
no i jeszcze ten trzeci jezyk......ale ja nie wiem, moze....Bonjour ;)

temat o imionach dla dzieci zaczal wymykac sie spod kontroli wiec mozemy kontynuowac legalnie tutaj.

Donosze, ze w Belgii znajduje sie rowniez moj maz i z tego co mowi jest Polakiem!
ALE!!! bycmoze Polakom bronia dostepu do internetu??? cos w tym musi byc skoro nawet temat o AUSTRALII kwitnie ;D
 
reklama
;D
Bienvenue,cos tam sie po 7 latach franca w szkole pamieta...Sie przylaczam,wraz z dziatkami,trzyjezycznymi i malzonkiem Belgiem,ktory umie slicznie przeklinac po polsku ;D.
 
trzy polskie matki w necie jak na 70tys to calkiem niezle ;) ile to procent?
 
W niedziele ide na zwiady!Polski klub Polonez w Beringen organizuje impreze z okazji dnia matki,idereen welkom,inderdaad!Moze sie okaze,ze jest nas wiecej ;D
3 z 70 000 to 0,0043%,tak plus minus,bo zawsze mialam same paly z matmy.
 
no ja tez z matmy dobra nie jestem hehe, ale MY, matki w necie stanowimy imponujacy odsetek!!!!!!! ;D

no ja nie moge, moze w Antwerpen tez bedzie jakies spotkanie dla matek organizowane przez kolko skinheadow ;) no chyba ze w AGABY-polish disco bedzie jakas specjalna dyskoteka dniomatkowa, a maz twierdzi, ze moze byc ;D

swoja droga to tu takie tlumy wala do polskiego kosciola co niedziele, ze az zal, ze wszyscy od netu odcieci ;) a matek wsrod nich nie brakuje wiec moze poprosze zeby w ogloszeniach duszpasterskich podano adres babyboom? moze zaczna do kafejek internetowych chodzic ;D
 
hehehe dobre :)
Kurcze a ja zupełnie zapomniałam, że to dzień matki się zbliża ::)
A tak na marginesie to moje kupmele są jakies bez komputerowe.. w sensie komputer ich nie interesuje, tyle tylko aby na GG, albo skype posiedzieć. ALe w necie to już w ogóle.. . Dziwne nie?!
Ja tam sobie nie wyobrażam bez Was posiedzieć ;D
Trzeba podrzucić ulotki do kościoła! bo tam najwięcej polskich matek :p ;D
 
reklama
naprawde dziwne z ta obecnoscia polskich-belgijskich mam na forum, bo nawet w temacie o Holandii byl podany link do jakiegos forum dla emigracji i NIE BYLO BELGII!!!! skandal normalnie ;)

coz, trojkat tez cos ;D

to tak zeby zagaic, zapytam czy u was tez taka pogoda? czyli jakos milion stopni i jedyne na co ma sie ochote to zjesc arbuza + lody + wypic WIELKIE ZIMNE PIWO w ogrodku jakiejs knajpy ;D
niedlugo juz calkiem blisko, a wtedy odciagne sobie niesamowita ilosc pokarmu i odbije sobie te 9 miesiecy hehehehehe ;D

ps.do komunii proby byly wiec mozna przemycic ulotki ]:->
 
Do góry