reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Belgijskie matki łączcie się!!!!!!!!!!!!!

a zrobicie sobie 2 dni matki? ;D bo w Belgii to na upartego chyba nawet 3 bysmy mogly miec :D
26 to polski, a oni chyba maja francuzki i flamandzki termin nie?
 
reklama
Taaa,ten flamandzki dzien matki to chyba swieto ruchome,zdaje sie przypada co roku w druga niedziele maja.Co do walonskiego-nie znaju.Moj 6-latek przytargal dzis z przedszkola wielka pake z haslem "Leve mama",ale nie wolno mi otworzyc do niedzieli-bo tak powiedziala pani.

Sposob na upaly,dla tych co maja ogrodek ;D-wypuscic dzieci z pistoletami na wode ;D ubaw po pachy i kot w szoku ;D

Co do piwka w ciazy:matki polki sa dzielne i sobie odmawiaja,mnie malzonek nakazal raz na tydzien guinnesa,dzieciaczki mam dorodne,czyli cos w tym jest.Moze Irish pub,panom od beczek zrzednie mina :D
 
no przyznam sie, lyka od meza zawsze biore hehe
tylko brat na mnie krzyczy, ze jestem straszna, za to lekarz mowil, ze wolno, no a teraz ty mowisz to ja chyba zaraz po hoogartena pobiegne do GB........tylko juz zamkniete buuuu :(
co prawda mojemu malzonkowi nie trzebaby dwa razy powtarzac zeby do nocnego polecial hehe ;D

no a Irish pub tuz za rogiem.........;)

lieve mama, mam nadzieje, ze ja sie zalapie na polski dzien matki i dzieki awansowi z kobiety w ciazy na mame......dostane jakis meeeega prezent 26/05 ;D ;D ;D ;D ;D
 
No to szybciutko dodaje,na temat piwka,pierwsza rzecza jaka dostalam na sniadanie do lozka po porodzie domowym bylo wlasnie piwko,guinnes oczywiscie.Argument:pij,to cie wzmocni,w sredniowieczu ludzie pili tylko piwo,bo woda bywala czesto zepsuta i lepsze piwo od coli bo zawiera witaminki ;DMoj chlop to ma sile przekonywania ;D ;D ;D ;D ;D
 
oj ma, mojego juz przekonal bo nie tylko poszedl do nocnego ale.....juz wrocil ;D ;D ;D
niech zyje sredniowiecze!!!!!!!!!!!!!! :D
 
moj zegar biologiczny sie przestawil, dzisiaj wstalam po 7 i zaczelam robic.........pranie ;D
mam nadzieje, ze maz sie nie obudzi od dzwieku pralki, bo mi zaraz zacznie mierzyc temperature ;)
z drugiej strony poranek taki piekny, moze......pojde go obudzic hahaha
 
Witam
No u nas też się przestawiło coś dzisaij.. zawsze śpimy do 9! a dzisiaj mój mąz już pojechał do pracy ;D normalnie Święto! heheheh
ja też się wziełam za pranie.
 
reklama
Hej,matki Polki
Ja poranek zaczynam od wscieklego biegania za moimi potworami,cos maja wstret do ubierania sie,potem szybciutko do przedszkola,powrot,kawka,gazetka(ekonomiczna bleeee) i ....dlubanie w nosie z nudow ,bo pranie robie w poniedzialki!

Moniaa,
piekny pojazd ma Twoja corcia,pewnie na 18-stke zazyczy sobie rozowego cadillaca ;D.

Agata,
a masz tez ochote na wielkie sprzatanie,ukladanie rzeczy co do milimetra,czesanie dywanu i o bron boze ,zeby ktos po nim przeszedl i potargal "wlosie" czyli tzw wielki przygotowania?A to wszystko razem z nienawiscia do baloniastych portek i tesknota straszna za butami na szpilkach? ;D
 
Do góry