reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Belgijskie matki łączcie się!!!!!!!!!!!!!

miss dior!
wszystko co ja piore to sa MOJE rzeczy na PO ciazy hehehehe
o moich szpilkach na 10cm obcasie mysle obsesyjnie, a wczoraj jak maz wrocil do domu zastal mnie przy porzadkowaniu szafy.....szafka z moimi ciuszkami juz wysprzatana pod linijke. Zauwazylam tez, ze dywaniki nie leza prosto, wszedzie walaja sie kurze, ogolnie panuje brud i porzadek ;)
nieodparta chec pojscia do fryzjera zostala juz zaspokojona........i teraz mysle, hmmmm mowisz, ze dywan mozna wyczesac?bardzo ciekawe ;D

Moniaa!
u mnie tez 9 to byl jakis taki standard wstawania, a ostatnio jakas totalna zmiana!Tak milo w domu jak inni spia i mozna spokojnie robic pranie hehehe ;) Maz juz wstal i przyszedl tutaj z kawa i takimi belgijskimi coffie koekskjes z czekolada wiec chyba sie dospiduje ;)
 
reklama
O kurcze jak tak sobie przypomne jak to u mnie było w ciązy identycznie jak u Was hehe.
A teraz?? Hm.. no pozostawia dużo do życzenia ;D
a poza tym nie mam na nic czasu, ale najchętniej poszłabym sobie spać! :)
A wiecie ja po ciąży jakoś dostałam wstretu do piwa.. a co gorsza do każdego alkoholu!! nic mi nie schodzi, a czasem jak wypiję pół szklanki drinka potrafię zasnąć! ::) ;D
Słaba głowa i tye :)

Miss_dior Oj prawda, młoda może jeszcze nie ma życzeń , ale jej tatuś.. pozostawia duużo do życzenia. No ale co zrobić.. córunia tatusia ;) ;D
 
Hehehe
Nie chcialabym nic sugerowac ani przyspieszac,ale pamietam siebie zaryczana na kanapie:ja chce moje dzinsy rozmiar 36 natychmiaaaaaast... i nastepnego dnia mielismy dzieciaczka...a domek tez byl wylizany i pampersiki gotowe i nawet zapasowa rolka filmu do aparatu,bo w tych odleglych czasach digital to bylo cos egzotycznego...
No,ale zeby potem nie bylo na mnie...

Aha,pytanko:czy w wielkich miastach tez wszystko jest pokryte zoltym pylem?Bo  u nas na wsi strasznie i pocieszam sie ,ze to tylko kwitnace drzewa a nie pobliska fabryka nawozow sztucznych :(
 
ach, magiczny rozmiar 36, widzialam u siebie nawet spodniczke 34 hehe
moj maly ma nakaz czekania do 17/05 bo rano ide na uczelnie na tzw jury=obrona prac
ale popoludniu wizyta u Cha'bana/Szamana ;) wiec moglibysmy sobie oszczedzic wydatkow zaczynajac rodzic wczesniej ;D

odp na pytanko:
w naszej wielkiej metropolii nie ma drzew, zastapil je beton, a okna mamy pokryte smogiem
jak donosi maz, w Luboniu zawsze o tej porze wszystko tonelo w zoltymi pyle, a dla niewtajemniczonych powiem, ze jest tam wspaniala fabryka nawozow sztucznych :D
ale u was to NA PEWNO pylki kwiatkow ;D
 
No,miejmy nadzieje,ze to pylki z drzew.

Sposob na baaaardzo oryginalny wczesny lunch:puszka makreli w sosie musztardowo-cytrynowym i suchy chlebek maczany w tymze sosiku ;D.Dzis nie musze sie wysilac,bo 2-latek zadowolil sie butla mleka a reszta wraca o 16 i do tego czasu wymysle cos bardziej wysublimowanego.

Moniaa,
z ktorej czesci naszej pieknej ojczyzny pochodzisz?Jesli mozna zapytac?
 
Już jestem byłam z młodą na spacerku :)
CHwila oddechu bo poszła spać :d
Miss tak to jest pyłek u mnie też go mnuuustwo.
A pochodzę z Chojnic woj. pomorske :)

rozmiar 36?? ::) ja nigdy takiego nie miałam, bo ja kobieta przy kości jestem ;D :laugh:
 
czyli jest za co chwycic, a to sie liczy ;D :D ;D
moj tata zawsze powtarzal mi, ze kobieta musi miec tylek......no to mam teraz taki fajny i zobaczymy czy da rade moim starym jeansom hehe

spacerek.....hmmmm ja pootwieralam okna :D bo Antwerpia to nie to co Bruksela, wy tam chyba wiecej fajnych parkow macie, jak sie do was wjezdza od naszej strony to jest strasznie zielono!
poza tym:
-wsadzilam juz trzecia ture do pralki
-czekam az wyschnie i bede prasowac
-uszylam obrus czerwony z aplikacjami w kwiatki
-uszylam zielona spodniczke na PO ciazy
-posprzatalam dno szafy
-podlalam kwiaty w skrzynkach
-ucielam sobie 5minut drzemki ;D
 
No prosze,a ja sie pare dni temu meczylam,zeby wszyc podszewke do spodniczki.Nastepnym razem bede wiedziala komu podrzucic. ;D

A teraz znikam,bo sie umowilam na kawe z pania Krystyna z Lodzi,nie mam pojecia jak wyglada,bo znamy sie przez telefon,czyli taka randka w ciemno,i moje zapewnienia ze nie znam tu nikogo tak nie do konca sa prawdziwe,no to lece i jutro nadam szczegoly.

:laugh:Moniaa,to nie tak strasznie daleko te Chojnice,ja jestem z miasta kryminalistow,kuchenek,pralek i druzyny pilkarskiej o wdziecznej nazwie Amica(czyli przyjaciolka,o jezu) czyli z Wronek ;D ;D ;D
 
Widze Agatatje, ze tu sie ukrywasz a czerwcowki juz placza, ze cisza zapadla... :)
Ja osmielam sie was podczytywac przez stare sentymenty - mam nadzieje, ze bedzie mi wybaczone :)

a swoja droga Agatatje taka aktywnosc to chyba typowa tuz przed a na czerwcowkach gluszek juz straszyl ,ze jutro pelnia wiec kto wie..... ;D
 
reklama
cicha a ty myslisz, ze sie do belgijskich matek nie zaliczasz tylko dlatego, ze juz w Belgii nie mieszkasz? he? ;)
przyznawac sie kto jest twoim mezem i to juz ;D
 
Do góry