reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 1,24 a ciąża

Z tą opieką lekarza jest ciężko że względu że nie mieszkam w Polsce a w Szwecji lekarze nie przywiązują do tego uwagi akurat i wszystko naturalnie. Ale mam tam polską lekarkę która dała mi letrazol na wywoływanie owulacji bo przy PCOS ja ich nie mam , cykle mam długie od 32 nawet do 50 dni. Testy owulacyjne przy PCOS oszukują wynik mimo wszystko więc próbuje wypatrywać owulacje poprzez obserwacje śluzu. Nie miałam go wcale ostatnimi miesiącami a właśnie 4 czerwca było go bardzo dużo. W Polsce robiłam badania tarczycy, prolaktyny, AMH i wiele innych . Tarczyca była w normie , prolaktyna niby też testosteron wysoki i AMH powyżej 12. Mąż robił też badanie nasienia i z nim wszystko dobrze.
Licząc że cykl będzie " regularny" to małpa powinna przyjść w sobotę.

Z tą Szwecją kiepsko :(
Ogólnie, ja przy takich długich cyklach polecam mierzenie temperatury aby wiedzieć kiedy owulacja - tanie, a mi się sprawdza. Tylko jak masz z nimi problem, to może być ciężko bez stymulacji. Tam nie ma żadnych ośrodków leczenia niepłodności?
 
reklama
Z tą Szwecją kiepsko :(
Ogólnie, ja przy takich długich cyklach polecam mierzenie temperatury aby wiedzieć kiedy owulacja - tanie, a mi się sprawdza. Tylko jak masz z nimi problem, to może być ciężko bez stymulacji. Tam nie ma żadnych ośrodków leczenia niepłodności?
Kiepsko z czasem u mnie na mierzenie temperatury i jak próbowałam to mi to nie szło za bardzo. Teraz jestem na stymulacji ale testy owulacyjne nie wskazują prawdy u mnie przez PCOS. Szwecja to bardzo ciężki kraj. Tam kobietą w ciazy idzie przez całą ciąze raz do ginekologa chyba ze coś się dzieje to 2 razy a ciaze liczą od 3 miesiąca dopiero. Próbowałam tam wielokrotnie iść do lekarza ale tam się nie przejmują problemami z płodnością, tylko prywatne kliniki ale i tam ciężko jest się dostać bo trzeba spełnić kryteria i oni decydują cY czas dadzą.
 
Ale wiesz ze beta 1 nie świadczy o ciąży?

Zaraz Ci się oberwie koleżanko :p co tu jadem plujesz :D

snake GIF by Nat Geo Wild
 
reklama
Do góry