reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 121 trzy dni przed miesiączką

Dołączył(a)
9 Maj 2023
Postów
11
Cześć, dziewczyny. Mam na imię Asia i nie planowałam zajść w ciążę. Jednak testy pokazały inaczej. Ostatnia miesiączkę miałam 13 kwietnia, współżyłam 1 maja. Mam 29 dniowe cykle. W sobotę (czyli 5 dni po stosunku) wykonałam test, który pokazał dwie kreski. Zaznacze, ze wczesniej nie odbylam stosunku. Dzisiaj wykonałam betę, która wyniosła 121,0, a jestem 3 dni przed spodziewanym okresem. Czy to nie za dużo jak na tak wczesny czas? Dziękuję za odpowiedź, bardzo się martwię, ponieważ mam również zbyt duży poziom zelaza.
 
reklama
Cześć, czy któraś z Was mi podpowie w sprawie ciąży biochemicznej? Myślę że to mi się przytrafiło, ostatni okres 20.03. ginekolog nic nie widział wczoraj na usg a dzisiejsze wyniki beta HCg to 8000 ... czy to możliwe nic nie widzieć a tak wysoka beta?
 
Cześć, czy któraś z Was mi podpowie w sprawie ciąży biochemicznej? Myślę że to mi się przytrafiło, ostatni okres 20.03. ginekolog nic nie widział wczoraj na usg a dzisiejsze wyniki beta HCg to 8000 ... czy to możliwe nic nie widzieć a tak wysoka beta?
Żadna to ciąża biochemiczna. Jeżeli lekarz nic nie widzi przy becie 8000 to może być to pozamaciczna. Idź do innego lekarza z bardzo dobrym sprzętem.
 
Żadna to ciąża biochemiczna. Jeżeli lekarz nic nie widzi przy becie 8000 to może być to pozamaciczna. Idź do innego lekarza z bardzo dobrym sprzętem.
Dzięki jasani, myślisz że sprawdzenie drugiej b hcg po dwóch dniach ma sens?
 
Żadna to ciąża biochemiczna. Jeżeli lekarz nic nie widzi przy becie 8000 to może być to pozamaciczna. Idź do innego lekarza z bardzo dobrym sprzętem.
Ginekolog kazałą mi czekać do 4 tygodni aby samodzielnie sie oczyścić, wykrwawić ;(😢
 
Ginekolog kazałą mi czekać do 4 tygodni aby samodzielnie sie oczyścić, wykrwawić ;(😢
Idź do innego ginekologa. Badanie bety przy takim wzroście średnio sensowne, bo i tak będzie wolniej przyrastać. Przy 8000 musi gdzieś być pecherzyk. Chyba, że dorzuciłaś jedno 0 za dużo.
 
reklama
Idź do innego ginekologa. Badanie bety przy takim wzroście średnio sensowne, bo i tak będzie wolniej przyrastać. Przy 8000 musi gdzieś być pecherzyk. Chyba, że dorzuciłaś jedno 0 za dużo.
Dokłądnie wyszło 8122.0. Mam nadzieję że pęcherzyk jest i rośnie, ale bicia serca też nie było...
 
Do góry