reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 121 trzy dni przed miesiączką

Normalnie Olka. Bierzesz telefon w rękę, dzwonisz do szpitala, pytasz, najwyżej Cię przekierują i dzwonisz tam gdzie trzeba. Może i stracisz pół dnia na dzwonienie, ale przynajmniej coś wiesz. Po to mamy buzię, żeby gadać i pytać jeśli nie wiemy. Całe szczęście, że to się tak skończyło, a nie na pęknięciu jajowodu przy ciąży pozamacicznej, bo "ja nie stąd jestem, to nie wiem".
 
reklama
Z opinia jest jak z dupa każdy ma swoją. Samo prawo do jej posiadania nie równa się jeszcze obowiązkowi dzielenia się nią zwłaszcza jeśli nie umie się tego robić z zachowaniem szacunku dla drugiej strony
Ja podzieliłam się opinią z @Mama23????? a wy zleciałyście się jak wrony i zaczęłyście krakać. Skrytykowałyście inne opinie niż Wasza i uważacie że sposób w jaki ją wyraziłyście był zgodny z poszanowaniem drugiej strony...nie zauważyłam.
 
Ale wiesz, że my z @Malina126 mamy Twoją opinię dość głęboko :D
Co mnie obchodzi opinia jakiejś anonimowej typiary z forum.

Ps. I tak jak malina - nie mam przynajmniej problemu ze znalezieniem lekarza i określenia wieku swojej ciąży :D

No właśnie, macie głęboko a same wypowiadacie się tak jakby Wasza miała być nad innymi nie głęboko- przeciwnie- płytko umiejscowiona, niby w lepszej pozycji, w rankingu takie nie numer 3 a jeden w dupie. Ale przepraszam, wciąż to kategoria gówniana.

P.S. Tak, @Malina126 rzeczywiście dała popis niesamowitości, wierzę, że jej dorównujesz.
 
No właśnie, macie głęboko a same wypowiadacie się tak jakby Wasza miała być nad innymi nie głęboko- przeciwnie- płytko umiejscowiona, niby w lepszej pozycji, w rankingu takie nie numer 3 a jeden w dupie. Ale przepraszam, wciąż to kategoria gówniana.

P.S. Tak, Malina rzeczywiście dała popis niesamowitości, wierzę, że jej dorównujesz.
szkoda nerwów. Nie przegadasz :)
 
Ja podzieliłam się opinią z @Mama23????? a wy zleciałyście się jak wrony i zaczęłyście krakać. Skrytykowałyście inne opinie niż Wasza i uważacie że sposób w jaki ją wyraziłyście był zgodny z poszanowaniem drugiej strony...nie zauważyłam.

Ponieważ wrzuciłaś mnie teraz do jednego worka ze wszystkimi to chciałabym żebyś zacytowała, w którym miejscu to co napisałam okazywało komukolwiek brak szacunku
 
No właśnie, macie głęboko a same wypowiadacie się tak jakby Wasza miała być nad innymi nie głęboko- przeciwnie- płytko umiejscowiona, niby w lepszej pozycji, w rankingu takie nie numer 3 a jeden w dupie. Ale przepraszam, wciąż to kategoria gówniana.
Klasa 👏
 
Ja podzieliłam się opinią z @Mama23????? a wy zleciałyście się jak wrony i zaczęłyście krakać. Skrytykowałyście inne opinie niż Wasza i uważacie że sposób w jaki ją wyraziłyście był zgodny z poszanowaniem drugiej strony...nie zauważyłam.
weź się dziewczyno zastanów w czyim kierunku rzucasz takimi słowami, przeanalizuj wypowiedzi @Zazuu w tym temacie i miej przynajmniej tyle rozsądku, by przeprosić ją za te niesprawiedliwe słowa
 
Totalne głupoty. Przy 8000 przyrost nie będzie już taki spektakularny i co Ci da ta informacja? Poza tym tak jak pisała Olka, przy cp beta może rosnąć prawidłowo. Dobrze,że jedziesz na IP.
Kto pisze totalne głupoty.
09.05. 8122 b hcg
11.05. 15655 b hcg
Nawet ginekolodzy wypowiadają się o prawidłowych przyrostach do stwierdzenia CP czy zdrowej. Nie wprowadzajcie w błąd.
 
Kto pisze totalne głupoty.
09.05. 8122 b hcg
11.05. 15655 b hcg
Nawet ginekolodzy wypowiadają się o prawidłowych przyrostach do stwierdzenia CP czy zdrowej. Nie wprowadzajcie w błąd.
pokaż mi chociaż jednego lekarza, który twierdzi, że prawidłowy przyrost wyklucza ciążę pozamaciczna.
Znacznie obniża ryzyko, ale nie wyklucza. Nigdy.
 
reklama
Kto pisze totalne głupoty.
09.05. 8122 b hcg
11.05. 15655 b hcg
Nawet ginekolodzy wypowiadają się o prawidłowych przyrostach do stwierdzenia CP czy zdrowej. Nie wprowadzajcie w błąd.
Kompletnie nie wiem o Ci teraz chodzi. Lekarze wypowiadają się,że prawidłowe przyrosty wykluczają cp? Kolejna totalna głupota.
 
Do góry