reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 22,0 cztery dni przed okresem

reklama
Byłam wszystko dobrze i ogólnie w piątek byłam u lekarza nie było echa zarodka a dziś jest echo zarodka 0,18cm nie wiem dokładnie o co chodzi ale lekarz mi powiedział cieszę się ze wszystko
Ale czego nie rozumiesz? W piątek był tylko pęcherzyk a dzisiaj już zarodek,więc tylko się cieszyć.
 
Ale czego nie rozumiesz? W piątek był tylko pęcherzyk a dzisiaj już zarodek,więc tylko się cieszyć.
Hej dziewczyny dziś znowu plamienie na wkładce brązowe może nie jakoś dużo ale jest lekarz mówił że wszystko dobrze idę dziś zbadać progesteron może to jest przyczyną już nie wiem co się dzieje
 
Hej dziewczyny dziś znowu plamienie na wkładce brązowe może nie jakoś dużo ale jest lekarz mówił że wszystko dobrze idę dziś zbadać progesteron może to jest przyczyną już nie wiem co się dzieje
Idź i jak będzie za niski to umawiaj się szybko do lekarza niech zapisze coś.
 
Idź i jak będzie za niski to umawiaj się szybko do lekarza niech zapisze coś.
Jednak obawiam się niby lekarz powiedział ze dobrze ze wszystko na swoim miejscu żadnego krwiaka nie ma mówił tez ze tak wcześniej ciąży plamienia się zdążają takie brązowe plamienia jak ja mam ale wole sprawdzić jak ten progesteron
 
reklama
jeśli tak ci powiedział, to tak zrób :) Ja w pierwszej ciazy byłam za szybko i potem tylko
Był stres czy będzie zarodek, czy będzie serduszko, i w obecnej ciazy szlam 2 tyg po terminie spodziewanej miesiączki.

Beta rośnie każdemu inaczej, wiec ciężko przeliczyć czy za tydzień będzie już tysiąc :)
Ze pozwolę sobie skomentować tak odległy post. Właśnie poszłam za wcześnie, lekarz widział tylko pęcherzyk. Stres okropny do kolejnej wizyty co będzie widać lub nie widać dalej… :(
 
reklama
Do góry