reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 22,0 cztery dni przed okresem

reklama
jeśli nic cię niepokoi to przełóż na później. Bez sensu fundować sobie stres późniejszy, ze zarodka jeszcze nie ma itp. :)
A idziesz na NFZ czy prywatnie
A ja wolałam wiedzieć czy pęcherzyk jest na odpowiednim miejscu i teraz jestem spokojniejsza i lekarz kazał przyjść za 2 tygodnie lub 3 ale chyba pójdę za 2
 
A ja wolałam wiedzieć czy pęcherzyk jest na odpowiednim miejscu i teraz jestem spokojniejsza i lekarz kazał przyjść za 2 tygodnie lub 3 ale chyba pójdę za 2
cieszę się, ze zrobilas jak uważasz, ale w tym przypadku akurat nie ma pewności ze beta na zaplanowanej wizycie która jest stosunkowo szybko osiągnie ta wartość minimalna by zobaczyć i wykluczyć złe umiejscowienie pęcherzyka. :)
Autorka posta raczej już sama wie co ma zrobić i postąpi według własnego uznania :)

Z tematu się wyłączam. Uważam ze jedt wyczerpany :)
 
cieszę się, ze zrobilas jak uważasz, ale w tym przypadku akurat nie ma pewności ze beta na zaplanowanej wizycie która jest stosunkowo szybko osiągnie ta wartość minimalna by zobaczyć i wykluczyć złe umiejscowienie pęcherzyka. :)
Autorka posta raczej już sama wie co ma zrobić i postąpi według własnego uznania :)

Z tematu się wyłączam. Uważam ze jedt wyczerpany :)
Zgadzam się z Wami :) pójdę, tydzień po planowanej miesiączce, tak jak kazał lekarz, dla swojego spokoju, a nóż zobaczy pęcherzyk albo zmianę w endometrium i może potwierdzi ciąże :)
Dzięki dziewczyny :)
 
4 tydzień +5 dziewczyny miałyście bole jak w okres i ciągniecie w macicy i bole jajników raz lewy raz prawy mi dziś trochę dokucza lekarz mówił że normalne ale trochę się boje nie mam żadnych plamień
 
reklama
Dziewczyny 5 tydzień przed chwila byłam w łazience dostałam brązowego plamienia nie wiele i lekkie skurcze w macicy co to może znaczyć ?piszą że to implantacja zarodka
 
Do góry