reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta a ciaza

Gabrysia27

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Listopad 2020
Postów
48
Witam. Proszę o pomoc bo chyba zwariuje.
Ostatnią miesiaczkę miałam 20.10.2020 kolejna miała być 16.11 więc tego dnia zrobiłam test wyszedł pozytywny z tym że ta druga kreska była bladziutka. 18.11 poszłam na badanie bety wynik 44.68. U ginekologa byłam 26.11 i niestety nie było widać nawet pęcherzyka. Pani doktor skierowała ponownie na badanie bety i wynik z 26.11 to 787.1 więc zadzwoniłam do Pani doktor kazała brać duphaston 2x1. I moje pytanie brzmi czy mam liczyć jeszcze ze ten pęcherzyk jak i cała reszta się pokaże czy już niebardzo?
Dodam że do pani ginekolog mam zadzwonić dopiero około 4 grudnia.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam
 
reklama
Przyrost jest dobry na pewno, ale jeszcze trochę za niską ta beta żeby coś zobaczyć. U mnie przy becie 500 też nic kompletnie nie było widać.
Witam. Proszę o pomoc bo chyba zwariuje.
Ostatnią miesiaczkę miałam 20.10.2020 kolejna miała być 16.11 więc tego dnia zrobiłam test wyszedł pozytywny z tym że ta druga kreska była bladziutka. 18.11 poszłam na badanie bety wynik 44.68. U ginekologa byłam 26.11 i niestety nie było widać nawet pęcherzyka. Pani doktor skierowała ponownie na badanie bety i wynik z 26.11 to 787.1 więc zadzwoniłam do Pani doktor kazała brać duphaston 2x1. I moje pytanie brzmi czy mam liczyć jeszcze ze ten pęcherzyk jak i cała reszta się pokaże czy już niebardzo?
Dodam że do pani ginekolog mam zadzwonić dopiero około 4 grudnia.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam
 
reklama
Pamiętam że ta beta była w poniedziałek, w piątek już miałam coś około 2tys i na tym poprzestałam(miałam oznaczyć bete co 48h 3razy) w kolejny poniedziałek już był pecherzyk z cialkiem żółtym.
No to jeszcze żyje nadzieję że będzie wszystko ok i w końcu się pokaże pęcherzyk. A u Pani już było wszystko w porządku później?
 
Ja już bym nie robiła bety tylko po prostu za jakis tydzień poszła do lekarza[emoji846]
Dziękuję bardzo za słowo wsparcia nigdy bym nie przypuszczała ze w drugiej ciąży tak po wariuje. Te cyferki z bety już zaczęły mnie przerażać ale dzięki Pani jestem dobrej myśli o może w końcu będę spać spokojnie. Dziękuję 😉
 
Powodzenia życzę i proszę dać znać po wizycie[emoji846] cieszę się że mogłam choć trochę dać wsparcia[emoji846]
Dziękuję bardzo za słowo wsparcia nigdy bym nie przypuszczała ze w drugiej ciąży tak po wariuje. Te cyferki z bety już zaczęły mnie przerażać ale dzięki Pani jestem dobrej myśli o może w końcu będę spać spokojnie. Dziękuję [emoji6]
 
Moja ciąża była z owulacji według moich obliczeń około 35dnia cyklu, w 46dc beta wynosila niecałe 500. Wiem że brzmi niewiarygodnie i wiele osób by powiedziało że nic z tego nie będzie ale po prostu mialam pozna owulację. Cała ciąża bezproblemowa[emoji846]
Dziękuję bardzo za słowo wsparcia nigdy bym nie przypuszczała ze w drugiej ciąży tak po wariuje. Te cyferki z bety już zaczęły mnie przerażać ale dzięki Pani jestem dobrej myśli o może w końcu będę spać spokojnie. Dziękuję [emoji6]
 
reklama
Do góry