reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg <0,1 w 29 dniu cyklu

Dołączył(a)
6 Wrzesień 2019
Postów
5
Hej!
Jestem w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych po około 8 latach ich brania bez przerw.
Dodatkowo cykl był monitorowany - w 15 dniu pęcherzyk dominujący 21x24 mm, endometrium okej. W 18 dniu brak płynu, ale pęcherzyk był po pęknięciu, prawdopodobnie w 16 dniu cyklu.
Ciężko powiedzieć niestety jak długie mam cykle, bo przy tabletkach to było 28 dni, ale było to jednak krwawienie z odstawienia.
Robiłam dziś betę hcg - wynik <0,1. Jestem w 29 dniu cyklu. Jest jeszcze szansa na ciążę w tym cyklu czy nie robić sobie nadziei?
P.s. Mąż robił kompleksowe badania, wyniki wszystkie ok.
Dziękuję i pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Ciąży nie ma. Jeśli owu wystąpiła między 14-16 dniem cyklu to szansy na ciążę już nie ma. Chociaż żeby zostawić Ci cień nadziei mogę powiedzieć, że po odstawieniu tabsów różne rzeczy dzieją się w organizmie i może np. pojawić się kolejna owulacja w tym cyklu.
Beta wskazuje na brak ciąży. Skoro owu piszesz, że mogłabyć w 16dc to dziś w 29dc beta już by coś wykazała.
Zastanawia mnie czemu nie było płynu po pęknięciu?
 
15 dzień był w piątek a 18 w poniedziałek, w weekend nie robili monitoringu, więc nie mam pewności, że był to 16, mógł to być także 15 wieczorem, bo pęcherzyk w 15 dniu według lekarki był już gotowy do pęknięcia lada moment. Co do płynu nie mam pojęcia, być może już się wchlonal? Nie wiem tego niestety, ale pęcherzyk faktycznie był taki pofałdowany jak po pęknięciu
 
Dodam, że organizm zachowuje się nietypowo, ale może być to też związane z odstawieniem tabletek.
Mam stany podgoraczkowe, bóle podbrzusza, pogorszyła mi się kondycja skóry i włosów, bóle zębów, wahania nastrojów i ogromny apetyt
 
reklama
Też nie widzę tu szansy na ciąże , jak po odstawieniu tabletek ,pierwsze 3 cykle miałam w cały świat ,po 36 dni więc trzeba poczekać ,aż organizm wróci do normy
 
Ciąży nie ma. Jeśli owu wystąpiła między 14-16 dniem cyklu to szansy na ciążę już nie ma. Chociaż żeby zostawić Ci cień nadziei mogę powiedzieć, że po odstawieniu tabsów różne rzeczy dzieją się w organizmie i może np. pojawić się kolejna owulacja w tym cyklu.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry