reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg 2 dni przed miesiączką

koralik2207

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Listopad 2020
Postów
30
Witam , proszę o poradę.
Wiem , że napewno jestem w ciąży , wynik testu ciążowego 3 dni przed miesiączką pozytywny , 2 dni przed miesiączką beta Hcg 39,8. Dzidziuś był wystarany, wizyta u gina w przyszłym tyg 😁
Moje pytanie jest takie czy w tym okresie czasu wynik beta Hcg jest dobra ?
 
reklama
reklama
Hey 😉 może mi ktoś podpowiedzieć co mam myśleć o tym wyniku ? Co dalej ? Bardzo się stresuje ... Jestem dwa dni przed @ beta zrobiona dzisiaj, trzy testy pozytywne. Mam delikatne plamienie dosłownie dwie krople odcień tak bardzo ciemny. Czytam że moze to być krwawienie implatacyjne.
 

Załączniki

  • IMG_20201119_225439.png
    IMG_20201119_225439.png
    120,8 KB · Wyświetleń: 506
Hey 😉 może mi ktoś podpowiedzieć co mam myśleć o tym wyniku ? Co dalej ? Bardzo się stresuje ... Jestem dwa dni przed @ beta zrobiona dzisiaj, trzy testy pozytywne. Mam delikatne plamienie dosłownie dwie krople odcień tak bardzo ciemny. Czytam że moze to być krwawienie implatacyjne.
Wynik badania świadczy o ciąży, gratulacje. Jeśli chodzi o dalsze postępowania to moim zdaniem poczekaj jeszcze tydzień dwa i umów się do ginekologa. Na usg widać coś przy wartości bhcg ok 1000
 
Hey 😉 może mi ktoś podpowiedzieć co mam myśleć o tym wyniku ? Co dalej ? Bardzo się stresuje ... Jestem dwa dni przed @ beta zrobiona dzisiaj, trzy testy pozytywne. Mam delikatne plamienie dosłownie dwie krople odcień tak bardzo ciemny. Czytam że moze to być krwawienie implatacyjne.
Swiadczy o ciazy ,powtorz po 48 h , plamienie czasem się zdarza ,jeśli to jest jakby brudna krew to ok ,byleby nie zywa ,aha i jeśli beta wyszła pozytywna to nie może to być implantacja, zwykle jest ona około tydzień przed @ ,i nie ma jeszcze bety w organizmie
 
reklama
Witam Was serdecznie. 30.11 czyli w 30 dc na teście ciążowym ujrzałam dwie kreski. Beta z tego dnia to 39,21. Powtórzyłam betę po 5 dniach, czyli w 35 dc była 120. Przyrost 56%, niby powinien być 66%, ale blisko normy. Moje pytanie czy to normalne, że jestem w 6 tygodniu po okresie a mam takie niskie wartości? Niedługo powinno pojawić się serduszko, a tu beta daleko. Mam powtórzyć betę w piatek a w poniedziałek stawić się u ginelologa.
Czytałam jednak, że nie sama wartość się liczy ale to, czy beta rośnie i w jakim tempie.
Czy któraś z Was miała na początku takie małe wartości?
Bardzo dziękuję za odpowiedzi ❤️
 
Do góry