reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg a brak pęcherzyka ciążowego

Dołączył(a)
13 Styczeń 2021
Postów
4
Hej dziewczyny, pisze tutaj bo nie wiem jak założyć nowy temat, mam nadzieje ze mi pomożecie :) 12 grudnia ostatnia miesiączka ,9 stycznia powinien pojawić się okres ,brak .zrobiony test ciążowy pozytywny . Wczoraj 12.01 poszłam do ginekologa żeby potwierdzić ciąże ale nic nie było widać :( 4 tyg i 2 dni , pani kazała zrobić mi wynik z krwi i dziś 13.01 wynosił 1625 ulm ,czy przy takim stężeniu nie powinien być widoczny pęcherzyk ,zaznaczę ze wieczorami lub jak szybko wstanę boli mnie brzuch jak na okres kilka minut bólu i przestaje i tak codziennie czy myślicie ze może być to ciąża pozamaciczna ?
 
reklama
Hey, bóle brzucha na początku ciąży, takie jak na miesiączkę są normalne i nie muszą oznaczać nic złego. Beta wysoka, ale ciąża bardzo wczesna, więc pęcherzyk może być jeszcze nie widoczny. Na początek warto powtórzyć betę po 48 h i sprawdzić, czy prawidłowo przyrasta. Do lekarza najlepiej w 6 tygodniu, jak nic się złego nie dzieje. Na ból brzucha nospa.
 
Bole w podbrzuszu są okej, jak nie plamisz i ból mija to jest okej. Gdby był bardzo śliny to na IP jedz.. Nie zawsze przy takiej becie widoczny jest pęcherzyk.. Wszystko zależy od organizmu, przecież nie jesteśmy komputerami.
Zrób bete po 48h i zobacz przyrost.
 
spokojnie, jest jeszcze czas na pojawienie sie pęcherzyka :) u mnie zjawił się dopiero w 6 tc. teraz nie stresuj sie, odpoczywaj jak najwięcej i gdyby ból brzucha sie utrzymywał weź nospę. sprawdź też przyrost bety po 48h. trzymam kciuki. I gratuluję :)
 
Hey, bóle brzucha na początku ciąży, takie jak na miesiączkę są normalne i nie muszą oznaczać nic złego. Beta wysoka, ale ciąża bardzo wczesna, więc pęcherzyk może być jeszcze nie widoczny. Na początek warto powtórzyć betę po 48 h i sprawdzić, czy prawidłowo przyrasta. Do lekarza najlepiej w 6 tygodniu, jak nic się złego nie dzieje. Na ból brzucha nospa.
A a jak z różowo-brązowym śluzem? Nie jestem w ciąży, ale z tym cyklem wiązałam ogromne nadzieje.
 
Przy takiej becie powinien być już widoczny pęcherzyk. Zresztą wynik dosyć wysoki jak na ten tydzień ciąży (apropo to dzisiaj masz 4+4 a nie 4+2). Powtórz badanie bo może rzeczywiście byc to pozamaciczna. Ale nie musi oczywiście.
 
reklama
Do góry