reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG - czy prawidłowe? Czy ciąża pozamaciczna?

Dobrze! będę pamiętać i przepraszam, że wzięłam głos w sprawie, na której się nie znam. Pozdrawiam serdecznie 🥰
Po prostu potem dziewczyny to czytają, beta się nie podwaja i panika, sama dokładnie tak miałam i żyłam w ogromnym stresie przez tydzień, zupełnie niepotrzebnie.
 
reklama
Cześć dziewczyny, wczoraj było pytanie odnośnie hcg, dziś byłam na usg u znajomej pani ginekolog. Dostałam skierowanie na szpital, ponieważ podejrzewa ciążę pozamaciczna, krwawienie do brzucha i... jeszcze jedna ciążę wewnątrzmaciczną! Te zawirowania mogą powodować taki powolny wzrost bety. Zatem święta w szpitalu, ale mam nadzieję, że skończy sieto happy endem.
 
Cześć dziewczyny, wczoraj było pytanie odnośnie hcg, dziś byłam na usg u znajomej pani ginekolog. Dostałam skierowanie na szpital, ponieważ podejrzewa ciążę pozamaciczna, krwawienie do brzucha i... jeszcze jedna ciążę wewnątrzmaciczną! Te zawirowania mogą powodować taki powolny wzrost bety. Zatem święta w szpitalu, ale mam nadzieję, że skończy sieto happy endem.
OMG. Daj koniecznie znać co wyjdzie . Trzymam kciuki żeby było dobrze. Słyszałam że w przypadku ciąży mnogiej jak jedno dziecko obumiera to i beta ma swoje wahania ale o ciąży pozamacicznej i wewnątrzmacicznej nie słyszałam.
 
OMG. Daj koniecznie znać co wyjdzie . Trzymam kciuki żeby było dobrze. Słyszałam że w przypadku ciąży mnogiej jak jedno dziecko obumiera to i beta ma swoje wahania ale o ciąży pozamacicznej i wewnątrzmacicznej nie słyszałam.
Ja mam często takie szczęście, że coś jest mało prawdopodobne, a mi się to zdarza, więc powoli się przyzwyczajam ;) cieszę się, że to zostało w porę wykryte. Tym bardziej, że mi podwójne owulację się zdarzały. Mogło być akurat też tak w tym cyklu. Jak będę coś więcej wiedzieć to dam znać na pewno.
 
@Meggy94 i jak sytuacja? Mam nadzieję że wszystko dobrze.
Hej hej! Jestem ósma dobę w szpitalu i dopiero wczoraj zdecydowali, że zrobią laparoskopie. Beta się utrzymuje na stalym poziomie i raczej to pozamaciczna. Czekam właśnie na zabieg, zobaczą co się tam dzieje. Jak dojdę do siebie dam znać co faktycznie się działo w środku i jakie kroki podjęli:*
 
Hej hej! Jestem ósma dobę w szpitalu i dopiero wczoraj zdecydowali, że zrobią laparoskopie. Beta się utrzymuje na stalym poziomie i raczej to pozamaciczna. Czekam właśnie na zabieg, zobaczą co się tam dzieje. Jak dojdę do siebie dam znać co faktycznie się działo w środku i jakie kroki podjęli:*
Bardzo mi przykro :( sama przeszłam przez stratę w zeszłym roku w grudniu. Trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry