reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG - czy prawidłowe? Czy ciąża pozamaciczna?

Witam, mam taką sytuację, że 11.03 miałam ostatni okres 17.04 powinnam dostać następny. I teraz tak w dniu spodziewanej miesiączki robiłam test o czułości 20 - negatywny, jakoś 3 dni później zrobiłam znowu test, ale ten bardziej czuły o wartości 10 i pojawiła się blada 2 kreska. Bolały mnie piersi ale to było u mnie dość normalne jak przed okresem tyle, że wydawały mi się większe. Dodam że 13. 04 miałam okropny ból jakby korzonki ciągnął od prawego jajnika przez plecy i do prawej nogi. Wczoraj 23.04 byłam u prywatnego ginekologa bo zaczęłam się martwić bólami w okolicy obu jajników, czułam się taka obrzmiała, wzdęcia, klocie na dole brzucha i uplawy zaczęły nabierać lekko brązowego koloru. Okazało się że ciąży nigdzie nie widać, po południu dostałam wyniki beta 23.710 dzisiaj mam już ciemniejsze uplawy bardziej brązowe,ból pleców na dole bardziej z brawej strony przy kaszlu i podnoszeniu się, podejrzewam ciążę pozamaciczna, w pon. Idę do państwowej gin. I będę miała rano robiony test na betę. Prywatna gin. Pow. Że albo ciąża pozamaciczna, albo biochemiczna albo jeśli beta będzie niska to może jest to bardzo wczesna ciąża ale chyba wynik 23.710 tydzień po spodziewanej @ nie jest prawidłowy.
 
reklama
Witam, mam taką sytuację, że 11.03 miałam ostatni okres 17.04 powinnam dostać następny. I teraz tak w dniu spodziewanej miesiączki robiłam test o czułości 20 - negatywny, jakoś 3 dni później zrobiłam znowu test, ale ten bardziej czuły o wartości 10 i pojawiła się blada 2 kreska. Bolały mnie piersi ale to było u mnie dość normalne jak przed okresem tyle, że wydawały mi się większe. Dodam że 13. 04 miałam okropny ból jakby korzonki ciągnął od prawego jajnika przez plecy i do prawej nogi. Wczoraj 23.04 byłam u prywatnego ginekologa bo zaczęłam się martwić bólami w okolicy obu jajników, czułam się taka obrzmiała, wzdęcia, klocie na dole brzucha i uplawy zaczęły nabierać lekko brązowego koloru. Okazało się że ciąży nigdzie nie widać, po południu dostałam wyniki beta 23.710 dzisiaj mam już ciemniejsze uplawy bardziej brązowe,ból pleców na dole bardziej z brawej strony przy kaszlu i podnoszeniu się, podejrzewam ciążę pozamaciczna, w pon. Idę do państwowej gin. I będę miała rano robiony test na betę. Prywatna gin. Pow. Że albo ciąża pozamaciczna, albo biochemiczna albo jeśli beta będzie niska to może jest to bardzo wczesna ciąża ale chyba wynik 23.710 tydzień po spodziewanej @ nie jest prawidłowy.
Rozumiem że to nie jest wynik w tysiącach tylko dziesiątkach ?
Ja przy ciazy pozamacicznej miałam właśnie takie brązowe plamienia.
Sprawdź przyrost może przed tą poniedziałkową wizyta
 
Dziewczyny pomóżcie bo się zaczynam martwić.
We czwartek zrobiłam betę wyszła 91.25 i powtarzałam we wtorek dzisiaj odebrałam wynik 252.66 jak patrzyłam na necie w kalkulatorze to wyszło że jest nieprawidłowy pomóżcie nie jest równo co 48 h ale nie miałam jak inaczej biorę duphaston lekarz przepisał odrazy
 
Dziewczyny pomóżcie bo się zaczynam martwić.
We czwartek zrobiłam betę wyszła 91.25 i powtarzałam we wtorek dzisiaj odebrałam wynik 252.66 jak patrzyłam na necie w kalkulatorze to wyszło że jest nieprawidłowy pomóżcie nie jest równo co 48 h ale nie miałam jak inaczej biorę duphaston lekarz przepisał odrazy
Nie wiem jak mamy pomóć.
Wynik nie jest rewelacyjny, proponuję powtórzyć jeszcze raz po 48h.
Może to ciąża biochemiczna, może cp, ale może to określić jedynie lekarz.
Masz jakieś bóle lub plamienia?
 
Dziewczyny pomóżcie bo się zaczynam martwić.
We czwartek zrobiłam betę wyszła 91.25 i powtarzałam we wtorek dzisiaj odebrałam wynik 252.66 jak patrzyłam na necie w kalkulatorze to wyszło że jest nieprawidłowy pomóżcie nie jest równo co 48 h ale nie miałam jak inaczej biorę duphaston lekarz przepisał odrazy
Skonsultuj się z lekarzem, czy dalej brać duphaston, bo jeśli to ciaża biochemiczna, to progesteronem jedynie poddtrzymujesz sztucznie ciążę która juz się raczej nie rozwinie dalej. Jeśli cp to też tym progesteronem robi się krzywdę. Ale to oczywiście decyzja lekarza.
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie bo się zaczynam martwić.
We czwartek zrobiłam betę wyszła 91.25 i powtarzałam we wtorek dzisiaj odebrałam wynik 252.66 jak patrzyłam na necie w kalkulatorze to wyszło że jest nieprawidłowy pomóżcie nie jest równo co 48 h ale nie miałam jak inaczej biorę duphaston lekarz przepisał odrazy
Przyrost jest zdecydowanie poniżej normy. A na jakiej podstawie lekarz przepisał duphaston? Badałaś też progesteron?
 
reklama
Do góry