reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg. Dziewczyny proszę o pomoc

Milena1994

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Listopad 2020
Postów
16
Cześć jestem tu nowa 😉
Staramy się z mężem o dziecko. Cykle mam regularne co 28dni. Zrobiłam test beta hcg około 7-8 dnia po owulacji wynik 2,30 powiedzcie mi proszę czy jest to możliwe aby test został wykonany za wcześnie stąd beta jest taka niska? Czy któraś z was tak miała i na kolejnym badaniu okazało się, że urosla? Dziękuję za odpowiedź.
 
reklama
Myślę, że jak najbardziej możesz mieć nadzieję.
Wszystko w sumie by się zgadzało - jakby liczyć, że za tydzień masz mieć @, to beta powinna wówczas wynosić ok 25 - czyli być wykrywana przez testy. A biorąc pod uwagę, że wczorajsza beta wyniosła 2,3, to jeśli dwudniowy przyrost będzie na poziomie 100%, to 24.11 beta by wynosiła 25.
 
reklama
@witch84 na wyniku mam napisane żeby powtórzyć badanie po 48h czyli jutro.
Fajnie mi to opisałaś tak normalnie bez jakiegoś lekarskiego języka, dzięki. Liczę na to, że jutro zobaczę odpowiedni przyrost bety, byłabym przeszczesliwa
 
reklama
Do góry