reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg i progesteron

xdarqx

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2022
Postów
249
Cześć dziewczyny. Jakiś czas temu zrobilam pierwsze badanie bety od razu jak zobaczyłam pozytywny test ciążowy. Ostatnia miesiączką 15 października. Zrobilam pierwszy raz betę wyszła 117, po 48h znowu zrobiłam wyszła 217, znowu po 48h (w ten poniedziałek) i wyszła 454 i do tego dorzuciłam progesteron i wyszedł 11,05 co mnie zmartwiło. Dziś powtórzyłam badanie, czyli po 5 dniach i progesteron wyszedł na poziomie 151, a beta 17802 😲 Czy taki wzrost w ciągu 5 dni jest normalny? Wstawię zdjęcia w komentarzach.
 
reklama
.
 

Załączniki

  • d5235d46-e5fa-4144-8e3f-eadb26d1af6f.jpeg
    d5235d46-e5fa-4144-8e3f-eadb26d1af6f.jpeg
    30,2 KB · Wyświetleń: 141
Cześć dziewczyny. Jakiś czas temu zrobilam pierwsze badanie bety od razu jak zobaczyłam pozytywny test ciążowy. Ostatnia miesiączką 15 października. Zrobilam pierwszy raz betę wyszła 117, po 48h znowu zrobiłam wyszła 217, znowu po 48h (w ten poniedziałek) i wyszła 454 i do tego dorzuciłam progesteron i wyszedł 11,05 co mnie zmartwiło. Dziś powtórzyłam badanie, czyli po 5 dniach i progesteron wyszedł na poziomie 151, a beta 17802 😲 Czy taki wzrost w ciągu 5 dni jest normalny? Wstawię zdjęcia w komentarzach.
Suplementujesz progesteron?
 
reklama
Do góry