reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg i progesteron

Beta jak i progesteron mega wysokie. Aż nie do uwierzenia w tak krótkim odstępie czasu. Ja bym chyba poszukała szybciej labo otwarte w niedziele i sprawdziła.
 
reklama
Ja w 5tc+4 dni miałam betę 19317, pęcherzyk w macicy, a dwa dni później na kolejnym USG(leżałam w szpitalu) zarodek+serduszko. Fakt, progesteronu nie badałam ale jeśli chodzi o wynik bety w odniesieniu do tygodnia ciąży to jest on możliwy.
Może w poprzednich wynikach coś ktoś pomylił?
Dla własnego bezpieczeństwa i spokoju powtórzyła bym oba wskaźniki
 
Ja w 5tc+4 dni miałam betę 19317, pęcherzyk w macicy, a dwa dni później na kolejnym USG(leżałam w szpitalu) zarodek+serduszko. Fakt, progesteronu nie badałam ale jeśli chodzi o wynik bety w odniesieniu do tygodnia ciąży to jest on możliwy.
Może w poprzednich wynikach coś ktoś pomylił?
Dla własnego bezpieczeństwa i spokoju powtórzyła bym oba wskaźniki
Czyli podobnie jak ja. Ja dzisiaj 5+0 i wynik ponad 17 tys. A czemu leżałaś w szpitalu?
 
Czyli podobnie jak ja. Ja dzisiaj 5+0 i wynik ponad 17 tys. A czemu leżałaś w szpitalu?
Plamiłam. Do tej pory przyczyna nie znana, lekarz coś przebąkiwał, że zarodek zstępuje ale nigdy później nikt inny takiego sformułowania nie użył. Dostałam progesteron podjęzykowo, poleżałam 4 dni na oddziale, plamienie ucichło i wróciłam do pracy. Z ciążą wszystko ok do dnia dzisiejszego 💪
 
Plamiłam. Do tej pory przyczyna nie znana, lekarz coś przebąkiwał, że zarodek zstępuje ale nigdy później nikt inny takiego sformułowania nie użył. Dostałam progesteron podjęzykowo, poleżałam 4 dni na oddziale, plamienie ucichło i wróciłam do pracy. Z ciążą wszystko ok do dnia dzisiejszego 💪
Gratulacje ❤️ Ja póki nie powtarzam badań bo mogłabym na nie isc dopiero w środę i tak, a w czwartek już wizyta, dopóki wszystko jest okej, czuje się dobrze, nie plamie to nie panikuje :)
 
Dziewczyny ja już po wizycie. Dzisiaj 5+5. Jest pęcherzyk, zarodek i akcja serca. Termin na 22 lipiec 🥰 Milion badań mnie teraz czeka, w tym za 2 tygodnie już krzywa cukrowa, prenatalne przez moje wszystkie schorzenia i dziennik ciśnienia 😩 Ale jestem i tak przeszczęśliwa 😍
 

Załączniki

  • 31ddaaca-4d6b-486b-89ef-6765abb2eaab.jpeg
    31ddaaca-4d6b-486b-89ef-6765abb2eaab.jpeg
    39,3 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Dziewczyny ja już po wizycie. Dzisiaj 5+5. Jest pęcherzyk, zarodek i akcja serca. Termin na 22 lipiec 🥰 Milion badań mnie teraz czeka, w tym za 2 tygodnie już krzywa cukrowa, prenatalne przez moje wszystkie schorzenia i dziennik ciśnienia 😩 Ale jestem i tak przeszczęśliwa 😍
Gratulacje ♥️♥️♥️
 
Do góry