reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

beta hcg ilościowo

reklama
"Beta hCG w ciąży rośnie z dnia na dzień. Przyjmuje się, że wynik poniżej 5 mIU/ml oznacza, że kobieta nie jest w ciąży. "

Jeżeli masz więc 0,5 - nie jesteś w ciąży.
Ja również mam pytanie test domowy pozytywny z drugą jasna beta w sobote tylko 1.530 natomiast jzu dzis po 2 dniach 3.08 czy możliwe ze wczesna jednak ciąża będzie bo Miesiączki brak wynik powtórzę w środę bo jednak cos rośnie
 
Ja również mam pytanie test domowy pozytywny z drugą jasna beta w sobote tylko 1.530 natomiast jzu dzis po 2 dniach 3.08 czy możliwe ze wczesna jednak ciąża będzie bo Miesiączki brak wynik powtórzę w środę bo jednak cos rośnie
A robiłeś w tym samym laboratorium? Niby coś się dzieje ale strasznie wolno rośnie, wie nie nastawialabym się jakoś specjalnie. Poza tym dziwne, że przy takiej becie testy wychodziły pozytywne.
 
Cześć :D
Nurtuje mnie jedna kwestia, w lipcu miałam robiona betę przed zabiegiem chiruegicznym, zwykła procedura żeby wykluczyć ciąże. W dniu spodziewanej miesiączki wynosiła 0,200
Od dwóch miesięcy staramy się, poerwszy cykl nie zaskoczył. Natomiast teraz mam mętlik w głowie :D tydzień po owulacji ( był monitoring) beta wyniosła 2,33 (tak wiem, jestem niecierpliwa :D ) zastanawia mnie czy to może już świadczyć ze zaskoczyło ? Zrobię betę za 3 dni, wtedy będę 3 dni przed @
 
Cześć :D
Nurtuje mnie jedna kwestia, w lipcu miałam robiona betę przed zabiegiem chiruegicznym, zwykła procedura żeby wykluczyć ciąże. W dniu spodziewanej miesiączki wynosiła 0,200
Od dwóch miesięcy staramy się, poerwszy cykl nie zaskoczył. Natomiast teraz mam mętlik w głowie :D tydzień po owulacji ( był monitoring) beta wyniosła 2,33 (tak wiem, jestem niecierpliwa :D ) zastanawia mnie czy to może już świadczyć ze zaskoczyło ? Zrobię betę za 3 dni, wtedy będę 3 dni przed @
A koło wyniku nie ma znaczka <?
 
reklama
Do góry