reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

beta hcg ilościowo

Pęcherzyk na USG można zauważyć w momencie bety min 1000 - biorąc pod uwagę, że miałaś ledwo 3 - to wzrost do tysiąca w 6 dni byłby wręcz niepokojący. Ale jednocześnie skoro wczoraj miałaś prawie 1800 to w piątek powinno było już coś widać. No dla mnie we wtorek rano koniecznie beta, powtórzona dla bezpieczeństwa jeszcze we czwartek. I na pewno też USG we wtorek - najlepiej prywatnie, na dobrym sprzęcie (dobre kliniki piszą na jakim sprzęcie jest robione usg)
Zrobie wtorek i umowie sie do innego lekarza
 
reklama
Aha robiłam dziś test i negatywny
No to w ciąży nie jesteś. Okres może się spóźniać przez wiele rzeczy, np. stres czy chorobę. Jak za tydzień nie dostaniesz okresu, idź do ginekologa. Może w ogóle nie miałaś owulacji, wtedy taki cykl też się przeciąga i najczęściej wymaga podania leków na wywołanie.
 
Witam. Jestem po transferze dwóch blastocyst 2.1.1 w dn.27.10.2021r. Moja beta hcg 8 dpo 31,49mIu/ml, dzień po 37,96 natomiast 10dpo 49,91mIu/ml. Lekarz kazał powtórzyć badanie teraz we wtorek. Jest szansa, że ciąża pomimo takich niskich wartości się utrzyma?
 
Witam. Jestem po transferze dwóch blastocyst 2.1.1 w dn.27.10.2021r. Moja beta hcg 8 dpo 31,49mIu/ml, dzień po 37,96 natomiast 10dpo 49,91mIu/ml. Lekarz kazał powtórzyć badanie teraz we wtorek. Jest szansa, że ciąża pomimo takich niskich wartości się utrzyma?
Chyba trochę małe te wartości i przyrost kiepski. U mnie przy jednej blastce 14 dpo wartość było około 1000. Ale zarodki miałaś niskiej klasy,więc może dopiero się rozkręca. Poczekaj do wtorku i będzie jasne wszystko.
 
reklama
Do góry