reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

beta hcg ilościowo

reklama
Witam :) troszkę się zgubilam w tych liczbach mam 26547.0 mul/ml to który to będzie tydzień? Oczywiście będę za 2 dni powtarzać i sprawdzać czy rośnie miałam już jedną usg i wyszedł 4 tydzien ale ciągle plamie i chce sprawdzić czy ta ciąża wogole się rozwija
 
Witam :) troszkę się zgubilam w tych liczbach mam 26547.0 mul/ml to który to będzie tydzień? Oczywiście będę za 2 dni powtarzać i sprawdzać czy rośnie miałam już jedną usg i wyszedł 4 tydzien ale ciągle plamie i chce sprawdzić czy ta ciąża wogole się rozwija
Przy tak dużych liczbach badanie betahcg nie jest już miarodajne, bo każdej kobiecie rośnie indywidualnie. Ja w wielu przypadkach słyszałam że lekarze na takim etapie wręcz odradzają robienie tego badania. W tym momencie najbardziej wiarygodnym badaniem co do tego czy ciąża rozwija się prawidłowo będzie kolejne usg.
 
reklama
Hej dziewczyny mój wynik HCG wyniósł <2.30 czy mogę być w ciąży? Lub co to oznacza?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200605-120420.png
    Screenshot_20200605-120420.png
    543,9 KB · Wyświetleń: 778
Do góry