reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg - jaka byla u Was?

Mogą to być normy liczone nie od pierwszego dnia miesiączki, a dnia zapłodnienia. Przecież beta w pierwszym tygodniu liczonym od pierwszego dnia miesiączki nie rośnie jeszcze, bo co do zasady nie dochodzi wtedy jeszcze do zapłodnienia 😉
 
reklama
Dokładnie tak pomyślałam , ale owulacje miałam 2 tygodnie temu to wiem na pewno czyli tez jakiś niski ten wynik . Oj nic mi się tu nie składa na ciąże .. testy o czułości 10 pokazują słabsza kreskę widoczna ale słabsza natomiast te o czułości 25 nie pokazują nic , No tak beta 12 czyli raczej nie pokażą .. Nie bolą mnie piersi jest mi troszkę dziwnie , ale przed okresem tez tak się czuje .. Tyle razy się już zawiodłam ze nie nastawiam się na sukces ..
 
Dokładnie tak pomyślałam , ale owulacje miałam 2 tygodnie temu to wiem na pewno czyli tez jakiś niski ten wynik . Oj nic mi się tu nie składa na ciąże .. testy o czułości 10 pokazują słabsza kreskę widoczna ale słabsza natomiast te o czułości 25 nie pokazują nic , No tak beta 12 czyli raczej nie pokażą .. Nie bolą mnie piersi jest mi troszkę dziwnie , ale przed okresem tez tak się czuje .. Tyle razy się już zawiodłam ze nie nastawiam się na sukces ..
Czekam na jutrzejszy wynik bety i trzymam kciuki ✊🏻
 
Dzis bety nie zrobię , ale zrobiłam test o czułości 25 wyszedł negatywnie ..
Ja cały czas polecam bete dla pewności. Nie chce tutaj szerzyć złudnej radości, bo może być różnie, ale przy tak małych wartościach mi nawet testy 20 nic nie pokazały, a ostatecznie byłam w ciąży. A robiłaś progresteron?
 
Robiłam , wszystko w normie .. małe te wartości to prawda , ale dzis powinnam mieć okres czyli teoretycznie kazdy test powinien pokazać ewentualna ciąże .. nie mam objawow , coś raczej nie tak .. Betę mogę zrobić dopiero we wtorek jeśli jeszcze nie będę miała okresu , ale pewnie wkrótce się pojawi ..
 
Robiłam , wszystko w normie .. małe te wartości to prawda , ale dzis powinnam mieć okres czyli teoretycznie kazdy test powinien pokazać ewentualna ciąże .. nie mam objawow , coś raczej nie tak .. Betę mogę zrobić dopiero we wtorek jeśli jeszcze nie będę miała okresu , ale pewnie wkrótce się pojawi ..
Ile wynosił progesteronu z tą betą ?
 
reklama
Do góry